آذری: داور با بازیکنان ما مثل برده رفتار می کرد

به گزارش بازی های اندروید، مدیرعامل فولاد خوزستان معتقد است اعتراضات نیمکت نساجی داور مسابقه را تحت تأثیر قرار داده و این داور با بازیکنان فولاد مثل برده رفتار نموده است.

آذری: داور با بازیکنان ما مثل برده رفتار می کرد

به گزارش خبرنگاران، سعید آذری درباره حواشی ملاقات فولاد خوزستان و نساجی مازندران اظهار کرد: نسبت به عملکرد داور بسیار ناراحتم. آقای اکرمی داور مسابقه نسبت به عملکرد و تصمیماتی که گرفته اشتباه نموده است و اگر شما دقت نظر داشته باشید می بینید که در ارتباط با مسائل داوری با توجه به اظهار نظرات تمام کارشناسان، ایشان مرتکب قضاوت اشتباه شدند و همه آن صحنه ها را دیدند. پس لازم نیست که بگویم اکرمی چه اشتباهی را مرتکب شده است. این داور در زمین مسابقه رفتار مدیریتی نداشت و با بچه های ما به حالت ارباب و رعیتی و یا بهتر بگویم مثل برده ها رفتار می کرد.

مدیرعامل فولاد خوزستان اضافه نمود: برای مثال زمانی که او قصد داشت بازیکن ما را اخراج کند، پریرا کاپیتان ما به سمت او می رود اما وی با پشت دستش به او اشاره می کند که نزدیک من نشو. این همه تکبر برای چی؟ شما حتی یک لبخند از ایشان نمی بینید. ضمن این که او سه تا چهار اشتباه فاحش نموده است که کارشناسان روی آن نظر دادند و بنده درباره تصمیمات او چیزی نگفتم و نخواهم گفت و همکاران ایشان کاملاً اشتباهاتش را در برنامه معین کردند و دقیقاً مدیریت او در کل مسابقه حرف و حدیث داشت. یعنی هر سوتی که او زد نیمکت نساجی 5 نفری حمله ور می شدند و داد و بیداد کردند و او را تحت تأثیر قراردادند. حالا یا اشتباه سهوی انجام داده و یا تمرکزش برهم خورده به هر حال باعث شد با اخراج بازیکن تیم ما بازی را واگذار کنیم.

او درباره این که این باشگاه نسبت به عملکرد قضاوت شکایت کتبی انجام می دهد یا خیر، عنوان نمود: بله ما شکایت کتبی را تنظیم کردیم و به کمیته انضباطی ارسال کردیم. پول آن را هم به حساب ریختیم تا به شکایت ما رسیدگی گردد.

آذری در ادامه گفتگویش با یک برنامه رادیویی درباره این که آیا آقای نکونام بعد از ضربه پنالتی قصد بیرون آوردن تیم را داشته است، گفت: خیر، چنین موضوعی صحت ندارد و بعد از ضربه پنالتی نکونام بازیکنان را فراخواند تا در صورت گل شدن پنالتی بچه ها چه تاکتیکی را به کار ببرند و بازیکنان نیز گلویی تازه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 660

به "آذری: داور با بازیکنان ما مثل برده رفتار می کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: داور با بازیکنان ما مثل برده رفتار می کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید