آغاز ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم از امروز

به گزارش بازی های اندروید، رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم گفت: به دلیل طولانی شدن پروسه بارگذاری مدارک مورد نیاز و بررسی های مربوطه در رده های نظارتی وزارت علوم؛ ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم از ساعت 14 امروز پنجشنبه 24 بهمن ماه آغاز می شود و این مهلت روز 6 اسفندماه خاتمه می یابد.

آغاز ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم از امروز

دکتر محمدرضا رضوان طلب در گفت و گو با بازی های اندروید ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: بررسی اولیه پرونده متقاضیان با نظر هیات اجرایی جذب دانشگاه ها به مدت پنج روز انجام می گیرد و پرونده های متقاضیان دارای شرایط اولیه نیز طی هفت روز کاری به کمیته های بررسی توانایی های علمی و صلاحیت های عمومی ارسال می شود در نهایت نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه به مدت 45 روز کاری انجام می گیرد.

وی تاکید کرد: تمامی بررسی های جذب هیات علمی در دانشگاه ها تا سوم خرداد ماه سال 99 ادامه دارد و در نهایت این بررسی ها در مرکز جذب هیات علمی از چهارم خرداد ماه سال 99 شروع می شود و تا 21 تیرماه 99 ادامه دارد و نتیجه نهایی فراخوان فوق، حداکثر تا اول مرداد سال آینده از طریق دانشگاه به متقاضیان اعلام خواهد شد.

رضوان طلب شرح داد: با توجه به محدودیت های مربوط به اختصاص ردیف استخدامی انتظار می رود دانشگاه ها برای اعلام نیاز در این فراخوان صرفا به ثبت حداقل ها در تطابق با نقشه جامع علمی کشور و مجوزهای مربوطه اکتفا نموده و از هر گونه ثبت نیاز تقریبی خودداری شود.

رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم گفت: شرایط اختصاصی هر دانشگاه و شرایط ویژه پذیرش رشته ها باید همراه با اعلام نیاز در سامانه فوق قید شود. شرایط اختصاصی نباید ناقض قوانین و مقررات جذب و یا بر اساس انتخاب افراد از پیش مشخص شده اندازه گیری شود و نباید ظرفیت مشارکت عموم افراد واجد شرایط را محدود کند.

رضوان طلب در پایان گفت: هر داوطلب به محض ثبت نام از حقوق مکتسبه ثبت نام برخوردار است و باید شرایط سالم و عادلانه آنها در رقابت های جذب فراهم شود و از هر گونه تضییع حق و مشخص یا محدود نمودن دایره انتخاب شوندگان قبل از بررسی علمی و سایر صلاحیت ها خودداری شود. ضمن اینکه فرآیندهای جذب از طریق سامانه جذب اعضای هیات علمی صورت می گیرد و ذینفعان باید موارد مربوط را از طریق این سامانه پیگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 261

به "آغاز ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید