از سود سهام عدالت چه خبر؟

به گزارش بازی های اندروید، در آستانه خاتمه سال بعضی صاحبان سهام عدالت همچنان منتظر دریافت سود سهام عدالت سال 98 هستند. آیا ممکن است تا پیش از خاتمه سال جاری سود سهام عدالت سال 98 به حساب صاحبان سهام عدالت واریز گردد؟

از سود سهام عدالت چه خبر؟

به گزارش تجارت نیوز، در آستانه انتها سال بعضی صاحبان سهام عدالت همچنان منتظر دریافت سود سهام عدالت سال 98 هستند. آیا ممکن است تا پیش از انتها سال جاری سود سهام عدالت سال 98 به حساب صاحبان سهام عدالت واریز گردد؟

طبق گفته رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس پرداخت سود برای بعضی از سهامداران تا انتها سال جاری انجام نخواهد شد.

مهدی سعادتی به تجارت نیوز گفته است: تمام کوشش ما بر این است که حق سهامداران که واریز سود سهامشان است حتما انجام گردد. اما منابع کافی نداریم که سود سهام همه سهامداران را واریز کنیم، برای بعضی از سهامداران قبل از انتها سال واریز می گردد و بعضی دیگر بعد از عید سودشان را دریافت می نمایند.

طبق اظهارات سعادتی، علت این که سود سهام عدالت برای بعضی از سهامداران واریز نمی گردد این است که یا توان واریز وجود ندارد یا اطلاعات سهامداران برای واریز موجود نیست.

پیش از این، محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفته بود: واریز سود سهام عدالت افرادی که مدیریت مستقیم را انتخاب نموده اند، به حساب آنها واریز می گردد، سود سال 98 سهام عدالت افرادی هم که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند توسط شرکت سمات واریز می گردد.

در وعده جدید دیگر هدی سعادتی، رییس فراکسیون سهام عدالت مجلس گفته است: قرار بود سود سهام عدالت تا انتها سال واریز گردد که به علت درگیری مجلس با بودجه، مقرر کردیم تا سه ماه ابتدایی سال آینده سود به حساب سهامداران عدالت واریز نمایند.

بدین ترتیب به نظر می رسد برای کسانی هم که تا انتها سال جاری سود سهام عدالت واریز نگردد، نهایتا تا انتها بهار سال آینده این مبالغ واریز خواهد شد. میزان این مبلغ برای دارندگان سهام عدالت یک میلیون تومانی، 200 هزار تومان اعلام شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1058

به "از سود سهام عدالت چه خبر؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از سود سهام عدالت چه خبر؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید