استراماچونی و شرح در خصوص اختلاف با ستاره ایتالیایی

به گزارش بازی های اندروید، آندره آ استراماچونی، سرمربی سابق اینتر در خصوص درگیری با آنتونیو کاسانو صحبت کرد.

استراماچونی و شرح در خصوص اختلاف با ستاره ایتالیایی

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی بازی های اندروید، آندره آ استراماچونی در دوران حضور در اینتر علیرغم سن و سال کم رابطه خوبی با بازیکنان باتجربه این تیم داشت، اما او نیز مانند بسیاری با کاسانو مشکل پیدا نموده و راهکار مناسبی برای مدیریت این ستاره عاصی پیدا نکرد. حالا استراماچونی در خصوص روزهای حضور در اینتر و درگیری با کاسانو صحبت نموده است.

آندره آ استراماچونی گفت: وقتی شایعات مربوط به فروش اینتر توسط موراتی شنیده شد، این اخبار در باشگاه مسائلی ایجاد کرد و بسیاری از بازیکنان در خصوص آینده تردید داشتند، زیرا پیوندشان با رئیس پدرانه بود. آنتونیو در نیمه دوم فصل خود را کمتر در مرکز پروژه می دید و مسائل کوچک از آنجا آغاز شد. او یک تمرین دهنده شخصی می خواست، اما به کاسانو شرح داده شد که برخلاف سایر تیم ها در اینتر هیچ کسی تمرین دهنده شخصی ندارد.

در نهایت نیز همه می دانند چه اتفاقاتی رخ داد. از کلمه محافظت استفاده نمی کنم، اما اگر به گذشته بازگردم سعی می کنم بیشتر کاسانو را درک کنم و چنین بازیکنانی احتیاج به چنین رویکردی دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 533

به "استراماچونی و شرح در خصوص اختلاف با ستاره ایتالیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی و شرح در خصوص اختلاف با ستاره ایتالیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید