افتتاح حساب 11 هزار متقاضی طرح ملی مسکن ، 105 هزار متقاضی دریافت تسهیلات مسکن

به گزارش بازی های اندروید، خبرنگاران: مدیر امور اعتباری بانک مسکن از افتتاح حساب 10 هزار و 985 نفر از متقاضیان طرح ملی مسکن با آورده اولیه 110 میلیارد تومانی اطلاع داد.

افتتاح حساب 11 هزار متقاضی طرح ملی مسکن ، 105 هزار متقاضی دریافت تسهیلات مسکن

جهت دریافت خدمات طراحی الاچیق ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، محمدحسن علمداری با یادآوری این که تا به امروز 10 هزار و 985 نفر با آورده حدود 110 میلیارد تومانی برای دریافت واحدهای طرح ملی مسکن در بانک مسکن افتتاح حساب نموده اند، اظهار کرد: بانک مسکن پرداخت تسهیلات 100 میلیون تومانی را برای 140هزار واحد مسکن ملی پذیرفته است.

وی یادآور شد: اجرای طرح اقدام ملی مسکن با هماهنگی چهار نهادِ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، شهرهای جدید و اداره کل راه و شهرسازی استان ها اجرایی وعملیاتی می گردد که این چهار نهاد در واقع نماینده سازمان ملی زمین و مسکن در اجرای طرح اقدام ملی مسکن هستند.

وی توضیح داد: بانک مسکن با هر چهار نهاد برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن تفاهمنامه همکاری امضا نموده و پذیرفته است که تسهیلات 140 هزار واحد طرح ملی مسکن بر اساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به واجدان شرایط پرداخت کند.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: تا به امروز سازمان ملی زمین و مسکن 30 هزار واحد، شهرهای جدید 30هزار واحد، بنیاد مسکن 20هزار واحد و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) 25 هزار واحد را برای دریافت تسهیلات به بانک مسکن معرفی نموده اند. ضمن این که مجموع افراد معرفی شده به بانک مسکن را برای دریافت تسهیلات مسکن ملی تا به امروز 105 هزار واحد است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 547

به "افتتاح حساب 11 هزار متقاضی طرح ملی مسکن ، 105 هزار متقاضی دریافت تسهیلات مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح حساب 11 هزار متقاضی طرح ملی مسکن ، 105 هزار متقاضی دریافت تسهیلات مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید