افشاگری تازه یک مقام امنیتی اسبق آمریکا علیه ترامپ

به گزارش بازی های اندروید، یکی از مقامات اسبق وزارت امنیت داخلی آمریکا گفته دونالد ترامپ، اقدامات غیرقانونی خود در اجرای سیاست های مهاجرتی را نادیده گرفته و به پیشبرد این اقدامات مجوز داده است.

افشاگری تازه یک مقام امنیتی اسبق آمریکا علیه ترامپ

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، مایلز تایلر، یکی از مقامات اسبق وزارت امنیت داخلی آمریکا که در دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا استعفا داده و هم اکنون از جو بایدن، رقیب دموکرات وی در انتخابات حمایت می نماید، دست به افشاگری علیه وی زده است.

به نوشته وبگاه خبری هیل، تایلر روز سه شنبه در ویدئوی تبلیغاتی علیه ترامپ گفت که رئیس جمهور آمریکا نگرانی مقامات کشورش در خصوص اقداماتی که در اجرای سیاست های مهاجرتی اتخاذ نموده را نادیده می گرفته است و به مقاماتی که این اقدامات غیرقانونی را انجام می دادند وعده عفو می داد.

این مقام اسبق آمریکایی در این باره گفت: ماه آوریل 2019 بود که ما در مرز [مکزیک و آمریکا] حضور داشتیم و رئیس جمهور (ترامپ) به مقامات ارشد وزارت امنیت داخلی مخفیانه گفت که ما نباید اجازه دهیم کسی وارد آمریکا گردد.

وی در ادامه اضافه نمود: حتی با وجود اینکه در موقعیت های مکرر به او گفته شد که روشی که وی برای انجام این کار اتخاذ نموده، غیرقانونی است اما پاسخ وی این بود که: این کار را انجام دهید، اگر به دردسر افتادید، من شما را عفو خواهم کرد.

تایلر همچنین گفت که مقامات این وزارتخانه برای ترامپ تعیین نموده بودند که راه ندادن مردم به وسیله مرز جنوبی غیرقانونی است.

به گفته تایلر ترامپ نیز در پاسخ به این مقامات گفت: اهمیت ندارد، ظرفیت پر شده است.

وی همچنین در ادامه گفت که ادامه این گفتگوها او را مجاب کرد که از سمت خود استعفا دهد.

این در حالی است که ترامپ و وزارت امنیت داخلی آمریکا بارها این موضوع را رد نموده اند.

ترامپ سال گذشته در توئیتر نوشت که وی هیچ وقت به مقامات امنیت داخلی آمریکا وعده عفو یا دستور بستن مرزهای جنوبی به روی مهاجران را نداده است.

از سوی دیگر وزارت امنیت داخلی آمریکا نیز در خصوص اظهارات این مقام اسبق آمریکایی، پاسخی ارائه نداده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 707

به "افشاگری تازه یک مقام امنیتی اسبق آمریکا علیه ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری تازه یک مقام امنیتی اسبق آمریکا علیه ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید