بهمن ایران با موج بعدی کرونا روبرو می شود؟

به گزارش بازی های اندروید، رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری گفت: احتمالاً یک افزایش شیوع دیگری از بیماری کرونا در بهمن ماه خواهیم داشت که امیدواریم این افزایش به پیک تبدیل نشود.

بهمن ایران با موج بعدی کرونا روبرو می شود؟

به گزارش ایلنا؛ پیام طبرسی، رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به شرایط مراجعان کرونایی بیمارستان بیان نمود: شرایط ورودی بیمارستان خوب است و تعداد بستری ها کم شده، امیدواریم که شرایط همینطور پیش برود تا دوباره پیش روی اتفاق نیفتد، چون این شرایط فعلا قابل کنترل است.

وی ادامه داد: الان نسبت به چند ماه گذشته، مثلا در ماه های مهر و آبان میزان ورودی بیمارستان 75 درصد کاهش پیدا کرده است.

طبرسی با اشاره به پیش بینی شیوع کرونا در ماه های آینده، بیان نمود: پیش بینی برای شرایط شیوع در عید بسیار زود است، اما احتمالاً یک افزایش شیوع دیگری خواهیم داشت که امیدواریم این افزایش به پیک تبدیل نشود، چون به هر حال احتمال دارد در بهمن ماه یک موج دیگر ویروس کرونا شروع شود.

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری، افزود: امیدواریم این موج با محدودیت هایی که ایجاد شده است، قابل کنترل باشد، چون ویروس چرخش های خود را خواهد داشت، اما الان از چرخش ایستاده است و در واقع موجش به خاتمه رسیده است و موج دیگری خواهد داشت و امیدواریم موج بعدی که می گذرد خیلی سنگین نباشد.

وی در خاتمه در مورد ویروس جهش یافته انگلیسی گفت: تنها چیزی که الان از ویروس انگلیسی تعیین است این است که انتقال آن بیشتر است و تا زمانی که اطلاعات بیشتری از آن به دست نیاید نباید اظهارنظری در این مورد داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 943

به "بهمن ایران با موج بعدی کرونا روبرو می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهمن ایران با موج بعدی کرونا روبرو می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید