تاج: در یک سال گذشته فقط 3 میلیارد از وزارت ورزش گرفته ایم، مأموریت های فدراسیون فوتبال طبق برنامه پیش می رود

به گزارش بازی های اندروید، رئیس فدراسیون فوتبال گفت که این فدراسیون در یک سال گذشته تنها سه میلیارد از وزارت ورزش پول گرفته است.

تاج: در یک سال گذشته فقط 3 میلیارد از وزارت ورزش گرفته ایم، مأموریت های فدراسیون فوتبال طبق برنامه پیش می رود

به گزارش بازی های اندروید و به نقل از روابط عمومی هیئت فوتبال استان خراسان رضوی، مهدی تاج در جلسه مجمع عمومی عادی و انتخاباتی سازمان لیگ فوتسال که به میزبانی هیئت فوتبال استان خراسان رضوی و مشهد مقدس برگزار گردید، گفت: بسیار خرسندیم که فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی ما بسیار رشد نموده و به تمامی عوامل دخیل در این حوزه دست مریزاد و خسته نباشید عرض می کنم چراکه در سخت ترین شرایط، ارزشمندترین دستاوردها را کسب نموده اند.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: امیدواریم در دیدار روز پنجشنبه مقابل تیم ملی عراق به موفقیت دست پیدا کنیم و حریف را شکست دهیم. تیم فوتبال ساحلی ما نیز سوم دنیا شده و در مسابقات بین قاره ای نیز امیدواریم نتیجه مطلوب حاصل گردد.

تاج با بیان اینکه مجموع دریافتی فدراسیون فوتبال از وزارت ورزش و جوانان طی یک سال اخیر فقط سه میلیارد تومان بوده است، بیان کرد: دولت با شرایط بسیار سختی روبه روست و ما تنها برای بازی مقابل بحرین و اعزام بازیکنان به این کشور از وزارتخانه هزینه های مربوط را دریافت کردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هزینه های برگزاری مسابقات بسیار سنگین شده به نحوی که هر بازیکن لژیونر که برای تیم ملی ما به میدان می رود، حدود 300 تا 400 میلیون تومان برای فدراسیون هزینه دارد.

تاج اضافه کرد: همین که فوتبال و فوتسال ما در چنین شرایطی روی پا و در حال فعالیت است، جای تقدیر و تشکر دارد. هیچکدام از مأموریت های فدراسیون معطل نمانده و مطابق برنامه پیش می رویم.

وی در انتها گفت: ساختمان فوتسال هفته آینده و مصادف با 17 ریبع الاول به بهره برداری خواهد رسید. فدراسیون فوتبال هزینه بسیار زیادی برای تجهیز این مجموعه انجام داده و خدمتی برای جامعه فوتسال کشور است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 34

به "تاج: در یک سال گذشته فقط 3 میلیارد از وزارت ورزش گرفته ایم، مأموریت های فدراسیون فوتبال طبق برنامه پیش می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: در یک سال گذشته فقط 3 میلیارد از وزارت ورزش گرفته ایم، مأموریت های فدراسیون فوتبال طبق برنامه پیش می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید