جزئیات دستگیری یک دزد مسلح در کرج ، شلیک بیش از 30 گلوله به سمت پلیس

به گزارش بازی های اندروید، رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری یک دزد مسلح حرفه ای اطلاع داد و گفت: تنها یک فقره از سرقت های این متهم ارزش دو و نیم میلیاردی دارد.

جزئیات دستگیری یک دزد مسلح در کرج ، شلیک بیش از 30 گلوله به سمت پلیس

به گزارش بازی های اندروید به نقل از ایسنا، محمد نادربیگی امروز یکشنبه 12 آبان در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به دستگیری دزد مسلح در حین سرقت در کرج اظهار کرد: ابتدا فرد دزد اقدام به شلیک نموده و پیروز به فرار شد، اما 72 ساعت بعد علی رغم نبود سرنخ ها متهمان شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان این که منزل شخصی این فرد در محدوده ملارد شناسایی شد، اضافه کرد: منزل مسکونی نامبرده توسط گروه پلیس محاصره شد و با توجه به این که اطمینان داشتیم فرد مسلح است از این رو جوانب لازم را رعایت کردیم.

او با بیان اینکه دزد در حین مقابله با پلیس اقدام به تیراندازی نموده و بیش از 30 فشنگ شلیک کرد، گفت: بعد از شلیک پلیس، متهم به قصد فرار از واحد مسکونی خود که طبقه چهارم بود به پشت بام رفته، اما به دلیل محاصره منزل پیروز به فرار نشد.

نادربیگی در ادامه گفت: روش سرقت فرد دستگیر شده تخریب درب بوده و وی در اکثر استان ها تحت تعقیب بود.

وی اضافه کرد: از جمله وسایلی که از متهم ضبط شده می توان به سلاح کمری کلت و فشنگ جنگی اشاره نمود.

این مسئول شرح داد: فلزیاب نیز از دیگر وسایل این دزد بود که در محل سرقت به منظور سنجش عیار طلا مورد استفاده دزد قرار می گرفته تا فقط اموال با ارزش را سرقت کند.

رئیس پلیس آگاهی در ادامه گفت: دزد حرفه ای بوده و اموال زیادی را به سرقت برده بود، خودروهای کشف شده از او پورشه، آزرا، پرشیا، 206 و ... بوده است.

وی با بیان این که از روز آدینه تحقیقات پلیس شروع شده و متهم به بیش از 13 فقره سرقت اعتراف نموده است، گفت: دزد 29 سال دارد، از نقاب، سلاح و دستکش برای سرقت استفاده می نموده و معمولا در مناطق مرفه نشین اقدام به دزدی می نموده است. منازل تک واحدی سوژه این دزد بوده و طی اطلاعات به دست آمده در دو سرقت اخیر خود نیز اقدام به شلیک نموده است. تنها یک فقره از سرقت های این متهم ارزش دو و نیم میلیاردی دارد.

نادربیگی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه طی آنالیز یک پرونده دیگر دزدی که با موتور سیکلت سرقتی هوندا اقدام به دزدی می نموده شناسایی و دستگیر شده است، گفت: متهم این پرونده به بیش از 40 فقره سرقت اعتراف داشته، ارزش این سرقت ها دو میلیارد تومان ارزیابی شده است.

نادربیگی با بیان اینکه این پرونده دو متهم 19 ساله داشته است، گفت: تا کنون 40 نفر مالباخته شناسایی شده است.

وی همچنین به اجرای طرح دستگیری دزدین منزل در البرز اشاره نمود و اضافه کرد: یک خودرو 405 با سه سرنشین اقدام به دزدی از منازل می کردند که این سه دزد نیز شناسایی و دستگیر شدند. این باند اقدام به دزدی در مناطق غربی کرج می کردند.

نادربیگی گفت: متهمان سابقه دار هستند و با دزدان تهران همکاری داشته اند، چهار متهم دیگر از این باند نیز در تهران شناسایی و دستگیر شده و این باند به 23 فقره دزدی اعتراف نموده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 23

به "جزئیات دستگیری یک دزد مسلح در کرج ، شلیک بیش از 30 گلوله به سمت پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات دستگیری یک دزد مسلح در کرج ، شلیک بیش از 30 گلوله به سمت پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید