خبرنگاران اعلام آمادگی کمیسیون برای تقویت ناجا و برطرف خلاء های قانونی

به گزارش بازی های اندروید، تهران- خبرنگاران- فرمانده نیروی انتظامی با اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی ملاقات و گفت و گو کرد.

خبرنگاران اعلام آمادگی کمیسیون برای تقویت ناجا و برطرف خلاء های قانونی

به گزارش خبرنگاران به نقل ازخبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری به همراه جمعی از معاونان، روسای پلیس های تخصصی نیروی انتظامی، میهمان کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی بودند.

در این نشست، فرمانده ناجا ضمن ارائه گزارشی از شرایط امنیتی- انتظامی کشور، اظهارداشت: فرماندهان و کارکنان خدوم نیروی انتظامی مجاهدانه برای ارتقاء امنیت و آرامش جامعه کوشش می نمایند که بحمدالله امنیتی مناسبی در کشور حاکم است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به بعضی مسائل نیروی انتظامی و کاستی های موجود برای انجام بهتر ماموریت، راهکارهای توسعه هرچه بیشتر نظم و امنیت را بیان کرد.

در ادامه این نشست، اعضای کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس ضمن تشکر از اقدامات و عملکرد نیروی انتظامی، دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پیرامون ارتقاء هرچه بیشتر امنیت جامعه را بیان داشتند و مسائل حوزه انتخابیه خود را مطرح کردند.

همچنین روسای پلیس های تخصصی ناجا نیز هریک گزارشی از حوزه ماموریتی خود را به کمیسیون ارائه دادند.

در انتها این نشست، محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی ، آمادگی این کمیسیون را برای تقویت ناجا، برطرف خلاء های قانونی در برقراری نظم و امنیت و نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات را بیان کرد.*

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 682

به "خبرنگاران اعلام آمادگی کمیسیون برای تقویت ناجا و برطرف خلاء های قانونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اعلام آمادگی کمیسیون برای تقویت ناجا و برطرف خلاء های قانونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید