خبرنگاران رییس فدراسیون کشتی در اردوی آزادکاران: سلامتی شما اولویت اصلی ما است

به گزارش بازی های اندروید، تهران- خبرنگاران- رییس فدراسیون کشتی در اردوی تیم ملی کشتی آزاد گفت: اولویت اصلی فدراسیون کشتی حفظ سلامتی کشتی گیران است.

خبرنگاران رییس فدراسیون کشتی در اردوی آزادکاران: سلامتی شما اولویت اصلی ما است

به گزارش خبرنگاران، رییس فدراسیون کشتی، امروز در اردوی تیم ملی کشتی آزاد حضور یافت و دقایقی را با نفرات حاضر در اردو صحبت کرد.

اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی صربستان از امروز (جمعه) در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی با شرایط قرنطینه و رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شد و تا روز 8 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی با حضور در اردوی آزادکاران خطاب به آن ها گفت: اولویت اصلی فدراسیون کشتی حفظ سلامتی کشتی گیران است.

وی اضافه کرد: از شما می خواهم که تمامی موارد ایمنی و بهداشتی را به صورت کامل رعایت کنید تا خدای نکرده مسئله ای پیش نیاید.

رییس فدراسیون کشتی با تأکید بر حفظ انگیزه کشتی گیران برای حضور در رقابت های جهانی شرح داد: از شما می خواهم در فرصت کوتاه باقی مانده تا مسابقات جهانی، تمامی تلاش خود را انجام دهید تا بتوانید از اعتبار کشتی ایران در جهان دفاع کنید.

وی در پایان گفت: از شما می خواهم که منش جوانمردی را حفظ کنید و با رعایت موارد اخلاقی و بدور از حاشیه فقط بر انجام تمرینات خود تمرکز کنید.

رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان جهان روزهای 22 تا 30 آذرماه در شهر بلگراد صربستان برگزار می شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 776

به "خبرنگاران رییس فدراسیون کشتی در اردوی آزادکاران: سلامتی شما اولویت اصلی ما است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رییس فدراسیون کشتی در اردوی آزادکاران: سلامتی شما اولویت اصلی ما است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید