خبرنگاران شدت و آسیب کرونا در زنان باردار کمتر است

به گزارش بازی های اندروید، تهران- خبرنگاران- تحقیقات و مطالعات در انگلیس نشان می دهد که شدت و آسیب بیماری زنان باردار در دوره ابتلا به ویروس کرونا و پس از آن نسبت به دیگر زنان کمتر است.

خبرنگاران شدت و آسیب کرونا در زنان باردار کمتر است

به گزارش رویترز، نتایج مطالعات گروه تحقیقاتی از دانشگاه آکسفورد و کالج رویال زنان و زایمان درباره آسیب پذیری کمتر زنان باردار در برابر کرونا روی 427 زن باردار از ابتدای مارس(10 اسفند) تا 14 آوریل (26 فروردین) در بیمارستان صورت گرفت و این افراد به علت بیماری ریوی ناشی از ابتلا به ویروس کرنا در بیمارستان بستری شده اند.

نتایج این مطالعه نشان می دهد که کمتر از 0.5 درصد از کل زنان باردار با این بیماری در بیمارستان بستری شده اند و یک دهم آن ها نیاز به مراقبت های ویژه داشته اند.

تیم تحقیقاتی به سرپرستی دانشگاه آکسفورد و کالج رویال زنان و زایمان می گوید: نتایج نشان می دهد که مادران باردار در مقایسه با جمعیت گسترده در معرض خطر بیماری شدید کرونا قرار ندارند.

ماریان نایت استاد دانشگاه آکسفورد در زمینه سلامت جمعیت مادران و بچه ها با اشاره به آن که زنان بستری در بیمارستان با گذشت بیشتر از 6 ماه از دوران بارداری ، بر اهمیت ادامه اقدامات فاصله گذاری اجتماعی در مراحل بعدی بارداری تاکید کرد.

نایت در بیانیه ای درباره یافته های این مطالعه گفت: شدت بیماری کرونا در شمار بسیار اندکی از زنان باردار شدید است و متأسفانه برخی از زنان نیز درگذشتند.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 517

به "خبرنگاران شدت و آسیب کرونا در زنان باردار کمتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شدت و آسیب کرونا در زنان باردار کمتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید