دستورالعمل های فدراسیون کشتی آمریکا برای بازگشت کشتی گیران به تشک

به گزارش بازی های اندروید، فدراسیون کشتی آمریکا دستورالعملی چهار مرحله ای را به منظور بازگشت کشتی گیران این کشور به تشک تدوین کرده است.

دستورالعمل های فدراسیون کشتی آمریکا برای بازگشت کشتی گیران به تشک

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون کشتی آمریکا به منظور بازگشت کشتی گیران به تشک کشتی در شرایط کرونایی، چهار فاز مختلف را در نظر گرفته است که کشتی گیران می توانند با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی کم کم به تمرینات عادی خود بازگردند.

بر این اساس در فاز اول، کشتی گیران باید در قرنطینه خانگی باشند و تمرینات شان را به صورت مجازی زیر نظر مربی خود انجام دهند. در این مرحله محل تمرین عمومی بسته است و تمرین در گروه های کوچک هم مجاز نیست. همچنین کشتی گیران حق تماس فیزیکی با یکدیگر را ندارند و تجهیزات تمرین به طور مرتب و خیلی دقیق قبل و بعد از هر تمرین باید تمیز شوند.

در فاز دوم، قرنطینه خانگی برداشته می شود، اما محل تمرین عمومی همچنان بسته است. کشتی گیران در این مرحله همچنان باید به صورت مجازی تمرینات شان را زیر نظر مربی خود دنبال کنند، هرچند می توانند در خارج از خانه به تمرینات انفرادی بپردازند. کشتی گیران در این مرحله حق تماس فیزیکی با یکدیگر را ندارند و تجهیزات تمرین به طور مرتب و خیلی دقیق قبل و بعد از هر تمرین باید تمیز شوند.

محدودیت ها در فاز سوم کمتر می شود و کشتی گیران می توانند در تعداد نفرات کم تمرینات خود را پیگیری کنند. در این مرحله محل تمرین عمومی ممکن است باز یا بسته باشد. در این مرحله کشتی گیران می توانند با رعایت فاصله گذاری اجتماعی زیر نظر مربیان خود تمرین کنند و تمرین در گروه های کوچک در سالن های سرپوشیده و سرباز مجاز خواهد بود. تماس فیزیکی کشتی گیران در این مرحله با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مجاز است. درست به مانند دو مرحله قبل، تجهیزات تمرین به طور مرتب و خیلی دقیق قبل و بعد از هر تمرین باید تمیز شوند.

در فاز چهارم کشتی گیران بدون هیچ محدودیتی در تعداد نفرات می توانند تمرینات خود را زیر نظر مستقیم مربی شان در محل عمومی تمرین برگزار کنند. در این مرحله نیازی به جداسازی کشتی گیران از یکدیگر نیست و می توانند با حریف تمرینی خود در تماس فیزیکی باشند. تجهیزات تمرین هم به طور مرتب و خیلی دقیق قبل و بعد از هر تمرین باید تمیز شوند.

همچنین باید به نکات زیر توجه خاصی شود:

جمع آوری فرم غربالگری سلامت کشتی گیر قبل از هر جلسه تمرینی

حضور ورزشکار در نزدیکی محل تمرین به مدت 14 روز

تب سنجی کشتی گیر و ثبت آن در فرم غربالگری سلامت او

لزوم استفاده از ماسک توسط تمامی مربیان، کشتی گیران و تماشاگران

تشک ها و تمامی تجهیزاتی که در جریان تمرین مورد استفاده قرار می گیرند باید به طور مرتب و خیلی دقیق قبل و بعد از هر تمرین تمیز شوند.

کشتی گیران همچنین باید به طور شخصی دو بار در روز تب سنجی کنند و به علائمی همچون سرفه و تنگی نفس توجه داشته باشند. همچنین کشتی گیران باید به علائم دیگر همچون گلو درد، جمع شدن خون، سر درد، درد مفاصل و عضلات، لرز، حالت تهوع یا استفراغ و اسهال توجه کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 694

به "دستورالعمل های فدراسیون کشتی آمریکا برای بازگشت کشتی گیران به تشک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستورالعمل های فدراسیون کشتی آمریکا برای بازگشت کشتی گیران به تشک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید