متقاضیان علاوه بر ارسال درخواست، باید نامه ای از کارفرمای کانادایی هم ضمیمه مدارک شان کنند

به گزارش بازی های اندروید، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سی آی سی نیوز، طراحان گرافیکی که روی پروژه های ساخت فیلم یا برنامه تلویزیونی فعالیت می کنند، بدون نیاز به گذراندن فرایند طولانی و زمان بر ارزیابی میزان تاثیر بر بازار کار LMIA، قادرند به کانادا بیایند.

متقاضیان علاوه بر ارسال درخواست، باید نامه ای از کارفرمای کانادایی هم ضمیمه مدارک شان کنند

کانادا پیش تر اعلام کرده بود عوامل فیلم (تهیه کنندگان، بازیگران، و پرسنل اصلی) که برای کار در تولیدات با سرمایه خارجی به کانادا می آیند، از ارائه LMIA معاف هستند. LMIA در واقع مدرکی است که نشان می دهد هیچ شهروند کانادایی یا مقیم دائمی برای موقعیت شغلی موردنظر کارفرما، در دسترس نبوده است.

طبق قانون نو، از 10 سپتامبر 2021 تا 9 مارس 2022، طراحان گرافیک که در حیطه فیلم و تلویزیون مشغول به کار هستند، هم قادر به ارسال درخواست برای اجازه کار کانادایی معاف از LMIA خواهند بود. افرادی که در حال حاضر دارای اجازه کار بوده و در کانادا مشغول به فعالیت هستند، باید از روز 10 سپتامبر برای تمدید work permit خود اقدام کنند.

فعالیت این طراحان گرافیک می تواند در مرحله پیش تولید، تولید، یا پس از تولید باشد. این افراد همچنین باید نامه ای از کارفرمای کانادایی خود ارائه دهند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 6 آبان 1400 بروزرسانی: 6 آبان 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1357

به "متقاضیان علاوه بر ارسال درخواست، باید نامه ای از کارفرمای کانادایی هم ضمیمه مدارک شان کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان علاوه بر ارسال درخواست، باید نامه ای از کارفرمای کانادایی هم ضمیمه مدارک شان کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید