واکسن آسترازنکا ترجیحا به افراد زیر 50 سال تزریق نشود

به گزارش بازی های اندروید، رئیسی گفت: هیچ منع مصرفی در گروه های سنی مختلف برای تزریق واکسن آسترازنکا وجود ندارد، اما این واکسن ترجیحا به افراد زیر 50 سال تزریق نشود.

واکسن آسترازنکا ترجیحا به افراد زیر 50 سال تزریق نشود

به گزارش خبرنگار ، علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا ضمن تکذیب خبر ممنوعیت تزریق واکسن آسترازنکا به افراد زیر 50 سال، بیان نمود: افراد بالای 50 سال واکسن آسترازنکا دریافت خواهند کرد و هیچ منع مصرفی در گروه های سنی مختلف برای تزریق واکسن آسترازنکا وجود ندارد و همه افراد می توانند این واکسن را تزریق کنند.

معاون بهداشت وزارت بهداشت ادامه داد: اگر افراد زیر 50 سال بودند و واکسن دیگری در دسترس بود، می توان واکسن دیگری به کادر بهداشت و درمان تزریق کرد چرا که در مواردی مشاهده شده است برخی از کادر بهداشت و درمان به دلیل دل نگرانی از تزریق واکسن ممانعت می کنند و برای حفظ حرمت مدافعان سلامت در صورت در دسترس بودن واکسن دیگر می توان برای افراد زیر 50 سال واکسن دیگری تزریق کرد.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا بیان نمود: اگر کادر بهداشت و درمان علاقه مند بودند تا واکسن ایرانی تزریق کنند باید صبر کنند تا طی چند ماه آینده واکسن ایرانی به مرحله تولید و تزریق عمومی برسد و تاکید می کنم که هیچ منع مصرفی برای تزریق واکسن آسترازنکا وجود ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1186

به "واکسن آسترازنکا ترجیحا به افراد زیر 50 سال تزریق نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسن آسترازنکا ترجیحا به افراد زیر 50 سال تزریق نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید