وزیر بهداشت: کاش توانی فراتر از خواهش و التماس داشتم

به گزارش بازی های اندروید، وزیر بهداشت در اینستاگرام خود نوشت: ای کاش توانی، اختیاری، ابزاری یا مددی فراتر از تمنا و خواهش و التماس داشتم تا با این تردد های بی رویه برای روز های سخت خیز مجدد بیماری و زحمت و گرفتاری همکارانم مضطرب نمی شدم و تا این حد از مظلومیت، خستگی و بردباری شان شرمنده نمی گشتم.

وزیر بهداشت: کاش توانی فراتر از خواهش و التماس داشتم

سعید نمکی روز آدینه در حساب اینستاگرام خود نوشت: پس از روز های سخت و نفس گیر و مهار موارد ابتلا و مرگ و میر در اقصی نقاط کشور با کوشش شبانه روزی همکارانم و شهادت، ابتلا و زمین گیر شدن تعدادی از آنها و نزدیک شدن مجدد مرگ و میر ها به سمت دو رقمی، ای کاش توانی، اختیاری، ابزاری یا مددی فراتر از تمنا و خواهش و التماس داشتم تا با این تردد های بی رویه برای روز های سخت خیز مجدد بیماری و زحمت و گرفتاری همکارانم مضطرب نمی شدم و تا این حد از مظلومیت، خستگی و بردباری شان شرمنده نمی گشتم.

وی ادامه داد: ای کاش می توانستم با تمسک به شیوه هایی سختگیرانه تر و تأدیب اندکی که رعایت نمی نمایند و با بی توجهی حقوق شهروندی انبوهی را که رعایت می نمایند زیر پا می گذارند در مهار بیماری توفیقات بیشتری تقدیم مردم نازنین سرزمینم کنم.

نمکی نوشت: گرچه شهادت منتهی آرزوی ما در خدمتگزاری به مردم دردمند کشورمان است، اما ای کاش عزیزترین فرزندان رنج کشیده مان به عنوان مدافع سلامت قربانی ساده انگاری و بی توجهی گروهی نمی شدند.

وی اضافه نمود: ای کاش همگان با رعایت شیوه نامه ها فرصت بازتوانی دیگرمان ببخشند تا اگر خدای ناکرده پاییزی سخت در راه بود همکاران رنجورم شاداب و با طراوت همچون گذشته در مقابل هجمه سنگین بیماری تاب آورند.

وزیر بهداشت ادامه داد: ای کاش هنگامی که برای تهیه مایحتاج روز مبادا التماس می کنم، گروهی دردنامه هایم را تقاضای عادی در شرایط غیر اضطراری نپندارند.

نمکی نوشت: ای کاش خداوند به حرمت شب های سوزناک عزای حسینی این بلا را از جان ملت امام حسین (ع) و عالم بشریت دور کند.

منبع: فرارو
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 710

به "وزیر بهداشت: کاش توانی فراتر از خواهش و التماس داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر بهداشت: کاش توانی فراتر از خواهش و التماس داشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید