پاسخ سرمربی جدید شهر خودرو به یک پرسش بودار ، حمایت ها باید بیشتر گردد

به گزارش بازی های اندروید، سرمربی جدید تیم فوتبال شهر خودرو مشهد خواهان حمایت بیشتر از این تیم از سوی مسئولان استانی شد.

پاسخ سرمربی جدید شهر خودرو به یک پرسش بودار ، حمایت ها باید بیشتر گردد

به گزارش بازی های اندروید از مشهدمقدس، مجتبی سرآسیابی عصر امروز در جمع بازی های اندروید در حاشیه تمرین نخست تیم شهر خودرو با وی گفت: باید در استان انرژی خوبی از سوی مدیریت شهری و استانی تزریق گردد؛ این وفاق سال گذشته به ما یاری کرد اما سال جاری احتیاج به انرژی و حمایت بیشتری داریم؛ بزرگانی که مدیریت استانی و شهری می نمایند، دوستان مشغله زیادی دارند اما درخواست داریم حضور داشته باشند.

سرمربی جدید شهر خودرو مشهد گفت: بعضی مواقع فقط این مسئولان می توانند مشکل ما را حل نمایند و اگر مالک باشگاه احساس تنهایی کنیم دوباره در فوتبال استان و شهر خود دچار خلاء خواهیم شد؛ باید شرایط را خوب مدیریت کنیم و انرژی خوبی به مردم استان بدهیم.

سرآسیابی اضافه نمود: بدون شک یاری هایی وجود داشته که تیم به اینجا رسیده به ویژه در فصل گذشته، بیشتر بحث ما در حوزه سخت افزاری است؛ مدیرکل ورزش استان در هفته های گذشته یاری کردند و هفته ای دو سه جلسه آنجا تمرین داریم و آستان قدس نیز در بحث زمین یاری می نماید اما آنها نیز دستشان بسته است؛ باید از نظر تمرین و کمپ شرایط خوبی داشته باشیم.

وی گفت: می توانیم دست در دست یکدیگر اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم و باید کارهای بزرگی صورت بگیرد.

سرآسیابی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه اگر سرمربی سابق این تیم در استان دیگری مثلا اصفهان هم بود بازهم به راحتی می توانستند وی را از تیم جدا نمایند تاکید نمود: سوال مقداری بودار است! این حساسیت باید در استان ما بیشتر گردد؛ اگر با حساسیت بیشتری مسائل داخلی ورزشمان دنبال گردد یکسری اتفاقاتی که می افتد نخواهد افتاد.

وی اضافه نمود: به عنوان سرباز در یک مجموعه کار برایم مهم است؛ اینکه تصمیم بر این شد بنده سرمربی شهر خودرو شوم و کار فنی تیم را داشته باشم اطاعت امر کردم و با تمام وجود و با توجه به پتانسیل تیم اتفاق خوبی در ادامه کار و راستا رقم بخورد و البته کار سخت است و این خیلی شفاف است.

سرمربی شهر خودرو مطرح کرد: باید از آقای حمیداوی و هیئت مدیره شهر خودرو تشکر داشته باشم و امیدوارم اتفاق خوبی رقم بزنیم؛ چند دستیار را فیلتر کردیم و از مراحل تست گذراندیم و در نهایت دستیار اول بنده یک مربی ایتالیایی خواهد بود که رزومه وی را دیده و شرایطش را بررسی کردیم و شرایطی که می خواستیم را داشت و باشگاه در حال پیگیری است تا به تیم اضافه گردد.

وی تاکید نمود: داود سیدعباسی نیز به عنوان مربی به ما اضافه شده است و یک مربی گلر و رضا آریانیک نیز به ما اضافه خواهد شد تا در بحث بدنسازی به ما یاری کند. امیدواریم این بار سنگین را به منزل مقصودی که فکر می کنیم باید برای استان رقم بخورد برسانیم.

سرمربی شهر خودرو مطرح کرد: باید از زحمات یحیی گل محمدی تشکر کنم؛ مسائل زیادی را از وی یاد گرفتم و زحمت زیادی برای فوتبال این شهر و اعتلای فوتبال استان کشید؛ حمید مطهری و داود فنایی و مظاهر رحیم پور نیز زحمت زیادی کشیدند و انرژی گذاشتند و اتفاق خوبی در فصل گذشته و نیم فصل نخست برای ما رقم خورد و حتما در ادامه راه از یحیی نیز مشورت می گیرم و سعی می کنم در همان راستا باشم و البته ممکن است مقداری تفکرمان فرق داشته باشد.

281، ش

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 197

به "پاسخ سرمربی جدید شهر خودرو به یک پرسش بودار ، حمایت ها باید بیشتر گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ سرمربی جدید شهر خودرو به یک پرسش بودار ، حمایت ها باید بیشتر گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید