پیام آمریکا به نخست وزیر مستعفی عراق درباره حمله به گروه های مقاومت

به گزارش بازی های اندروید، بغداد الیوم در گفتگویی با یکی از فرماندهان الحشد الشعبی گفت: آمریکا به عادل عبدالمهدی در خصوص حمله به مواضع گروههای مقاومت پیام داده است.

پیام آمریکا به نخست وزیر مستعفی عراق درباره حمله به گروه های مقاومت

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری خبرنگاران از وبسایت بغداد الیوم؛ کمال الحسناوی از فرماندهان الحشد الشعبی عراق از تهدید آمریکا برای هدف قرار دادن گروههای مقاومت خبرداد.

دبیرکل جنبش الابدال عراق گفت که عادل عبدالمهدی نخست وزیر مستعفی عراق پیام هایی از جانب آمریکا در خصوص حمله به گروه های مقاومت و حشد شعبی دریافت کرده است.

الحسناوی همچنین گفت: سیاسیون عراقی از اقدامات آمریکا در هنگام خروج از برخی پایگاهها نگرانند و این خروج را به حساب آمادگی آمریکا برای حمله به الحشد الشعبی می گذارند.

وی هدف آمریکا از دادن این پیام به عبدالمهدی را ایجاد ترس در میان نیروهای عراقی مطرح نمود تا از این رهگذر، عقب نشینی نیروهای آمریکا در آرامش صورت گیرد و این تهدیدات همچنین با این قصد و نیت است که القاء شود آمریکا هنوز قدرتمند و مسلط بر اوضاع است و ترسی از گروههای مقاومت ندارد.

الحسناوی اضافه نمود: ما نیروهای مقاومت در برابر آمریکا هستیم و نیروهای آمریکایی را ضعیف می دانیم و آن ها توانایی پاسخ گویی به گروههای مقاومت را ندارند.

دبیرکل جنبش الابدال عراق عقب نشینی آمریکا از برخی پایگاهها در این کشور را کاستن از فشارها بر خود و دوری از تلفات جانی در هنگام حملات دانست.

سخنان این فرمانده الحشد الشعبی در خصوص پیام آمریکا به نخست وزیر دولت پیشبرد امور عراق پس از آن صورت می گیرد که عبدالمهدی امروز نسبت به پروازهای بدون مجوز ائتلاف آمریکایی در نزدیکی مناطق نظامی به شدت ابراز نگرانی کرد.

انتهای پیام/4034/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 414

به "پیام آمریکا به نخست وزیر مستعفی عراق درباره حمله به گروه های مقاومت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام آمریکا به نخست وزیر مستعفی عراق درباره حمله به گروه های مقاومت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید