اضافه شدن فیس ای دی به پیغام رسان فیس بوک

به گزارش بازی های اندروید، فیس بوک در حال آنالیز آزمایشی افزودن قابلیت فیس آی دی به پیغام رسان خود است تا روش جدیدی برای رمزگشایی این پیغام رسان ابداع گردد.

اضافه شدن فیس ای دی به پیغام رسان فیس بوک

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی بازی های اندروید به نقل از انگجت، افزوده شدن فیس آی دی به پیغام رسان فیس بوک به معنای از کارافتادن دیگر روش های باز کردن قفل این پیغام رسان نیست و تنها گزینه ای در کنار سایر گزینه ها محسوب می گردد.

فیس بوک امیدوار است از این طریق امکانات امنیتی پیغام رسان خود را افزایش دهد و به خصوص از دسترسی اشخاص ثالث به پیغام های کاربران جلوگیری کند.

با نهایی شدن این تغییرات دسترسی به پیغام رسان فیس بوک به وسیله فیس آی دی، تاچ آی دی و کلمه عبور کاربر ممکن می گردد. حتی در صورت باز بودن قفل گوشی کاربر باید یکی از این سه گزینه را برای دسترسی به پیغام رسان فیس بوک مورد استفاده قرار دهد.

همچنین کاربران می توانند با معین یک بازه زمانی، کاری نمایند تا گوشی بعد از سپری شدن مدت زمان مذکور قفل شده و استفاده از پیغام رسان فیس بوک تنها با استفاده از یکی از روش های امنیتی ممکن گردد. این خدمات در بخش تنظیمات فیس بوک و در قالب زمان بندی های یک و 15 دقیقه ای و نیز یک ساعته در دسترس است.

فیس بوک در حال آزمایش این خدمات بر روی تعداد کمی از گوشی های مجهز به سیستم عامل آی او اس است و قرار است آن را در آینده به کاربران گوشی های اندرویدی نیز ارائه دهد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 577

به "اضافه شدن فیس ای دی به پیغام رسان فیس بوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اضافه شدن فیس ای دی به پیغام رسان فیس بوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید