فراوری 3 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در دی ماه

به گزارش بازی های اندروید، تهران (پانا) - بر اساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی اجرا شده در دیماه سال جاری نیز همانند ماه قبل آن(آذرماه) 3 خودرو شامل دو خودروی سبک و یک خودروی سنگین پیروز به کسب 5 ستاره کامل کیفی شدند.

فراوری 3 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در دی ماه

به گزارش وزارت صمت، گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در دیماه سال جاری توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شده است.

4 خودرو با 3 ستاره کیفی در گروه وانت

در دیماه سال جاری در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی شرکت ایران خودرو دیزل سه ستاره کیفی به دست آورد.

در لیست قیمتی دو گروه خودروهای سبک و در بخش وانت نیز وانت های کارا 2000 تک کابین تیپ 3 و وانت کارا 2000 دو کابین تیپ 3 از فراوریات شرکت بهمن موتور و خودرو سایپا 151 شرکت سایپا بن رو پیروز به کسب سه ستاره کیفی شده اند.

در همین گروه، وانت آریسان شرکت ایران خودرو دیزل با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفته است و وانت های نیسان تک سوز و دوگانه سوز شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی به دست آوردند.

2 خودروی سبک با 5 ستاره کامل کیفی

در گروه سبک، بخش سواری و در لیست قیمتی یک، خودرو تیگو7 فراوری شده در شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی دریافت کرده است.

همچنین در لیست قیمتی 2، پژو 2008 ایران خودرو/ایکاپ پیروز به کسب 5 ستاره کامل کیفی شد و بالاترین کیفیت را به همراه دنا پلاس توربو اتوماتیک شرکت ایران خودرو در میان تمامی خودروهای سبک در دیماه سال جاری به خود اختصاص داد.

در این گروه SWM G01F شرکت سیف خودرو چهار ستاره کیفی را از آن خود کرده اند.

JAC-S3 و JAC-S5 کرمان موتور در این لیست قیمتی سه ستاره ای شدند و SWM G01 سیف خودرو به همراه تیگو 5 و آریزو 5 توربو مدیران خودرو نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.

در این گروه و این کلاس قیمتی MVM X33S مدیران خودرو نیز دو ستاره کسب کرد.

فراوری 4 خودرو سواری با 4 ستاره کیفی در دیماه سال جاری

همچنین در کلاس قیمتی چهار، دنا پلاس توربو اتوماتیک شرکت ایران خودرو 5 ستاره کامل کسب کرد و خودروهای پژو 207، دنا پلاس و دنا پلاس توربو از ایران خودرو نیز هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این لیست قیمتی، رانا، پژو 206SD، پژو 206 و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره ای شدند.

در این لیست، سمند تبریز ایرانخودرو تبریز، پژو پارس خراسان ایران خودرو ، پژو پارس کرمانشاه ایران خودرو، پژو پارس ایران خودرو ، پژو پارس مازندران ایران خودرو مازندران همگی 3 ستاره کیفی را از آن خود کردند.

همچنین پژو پارس فارس ایران خودرو فارس، پژو پارس صنایع خودروسازی فردا و سورن ایران خودرو تبریز نیز سه ستاره کیفی کسب کردند.

پژو 405 خراسان ایران خودرو نیز در این لیست قیمتی، سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در سطح قیمتی پنج نیز کوییکR پارس خودرو، کوییک و تیبا 2 و تیبا 2 پلاس شرکت سایپا، ساینای کاشان و تیبای سایپا سیتروئن و همچنین ساینای پارس خودرو پیروز به دریافت 3 ستاره کیفی شدند.

کامیونت ایسوزو NMR85 با کیفیت ترین خودروی سنگین در دیماه سال جاری

در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو NMR85 بهمن دیزل پیروز به کسب 5 ستاره کامل کیفی شد و بالاترین کیفیت را در میان تمام خودروهای سنگین در دیماه از آن خود کرد.

این خودرو سنگین در ارزشیابی مهرماه، آبانماه و آذرماه نیز توانست 5 ستاره کامل کیفی را از آن خود کند.

کامیونت ایسوزو NPR75K و کامیونت شیلر بهمن دیزل چهار ستاره کیفی کسب کردند و کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل نیز سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش کامیون نیز کامیون ایسوزو NPR75M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی به دست آورد.

کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.

در بخش کشنده ، خودروی کشنده نیو فوتون 4Auman H شرکت ایران خودرو دیزل توانست چهار ستاره کیفی را به دست آورد و کشنده FAW J6 سیباموتور نیز چهار ستاره ای شد.

در این بخش، کشنده سیتراک C7 متعلق به شرکت پیلسان، سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش مینی بوس نیز مینی بوس ایسوزو سحر شرکت بهمن دیزل چهارستاره کیفی به دست آورد و مینی بوس شیلر بهمن دیزل نیز در لیست چهار ستاره ها نهاده شد.

ون مسافری وانا از فراوریات ایران خودرو دیزل 4 ستاره ای شد و مینی بوس آرین از فراوریات شرکت ایران خودرو دیزل نیز توانست 3 ستاره کیفی را از آن خود کند.

در بخش اتوبوس شهری نیز اتوبوس شهری ATROS فراوری شرکت ایران خودرو دیزل 3 ستاره کیفی را به دست آورد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1012

به "فراوری 3 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در دی ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری 3 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در دی ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید