صورتم در درگیری با اراذل و اوباش 180 بخیه خورده است

به گزارش بازی های اندروید، سپهوند گفت: متاسفانه در یک تصادف جزئی، با اراذل و اوباش درگیر شدم و از ناحیه صورت 180 بخیه خورده ام.

صورتم در درگیری با اراذل و اوباش 180 بخیه خورده است

مرتضی سپهوند ملی پوش و قهرمان سابق تیم ملی بوکس در گفت و گو با ، بیان نمود: حدود 14 روز پیش ماجرای مضحکی برای من پیش آمد. در یک تصادف جزئی که مقصر هم نبودم هنگامی که از ماشین پیاده شدم تا خسارت را بررسی کنم ضارب با چاقو به من حمله کرد. او با چاقو به صورت من ضربه زد و باعث شد صورتم 180 بخیه بخورد.

او گفت: متاسفانه عصب های صورتم لمس شده است و برای بهبودی کامل حدود 6 ماه تا 1 سال زمان لازم است. خانواده ام در این تصادف همراه من بودند و به شدت از این اتفاق ترسیده اند و فشار روانی به آن ها وارد شده است.

پیشکسوت بوکس مطرح نمود: شکایت کرده ام و پرونده من در جریان است. 2 فرد ضارب با یکدیگر برادر هستند و خوشبخانه دستگیر شدند و سابقه چاقوکشی نیز دارند. آن ها مدام در حین درگیری درباره گردن کلفت بودن خانواده خود صحبت می کردند. امیدوارم قوه قضائیه با این افراد خاطی برخورد جدی کند تا عبرتی برای سایر خلافکاران باشند.

او بیان نمود: روز های سختی را می گذرانم و امیدوارم هم خودم و هم خانواده ام سلامتی جسمانی و روانی مان را هر چه زودتر به دست بیاوریم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 629

به "صورتم در درگیری با اراذل و اوباش 180 بخیه خورده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صورتم در درگیری با اراذل و اوباش 180 بخیه خورده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید