کفاشیان: پاداش فوتسالیست ها را فردا می دهیم، در مراسم برترین ها بیشتر بحث معنوی را مدنظر داشتیم!

به گزارش بازی های اندروید، نایب رئیس فدراسیون فوتبال برای تیم های فوتسال ایران اعزامی به بازی های داخل سالن آسیا آرزوی موفقیت کرد و گفت که پاداش بازیکنان فردا پرداخت می شود.

کفاشیان: پاداش فوتسالیست ها را فردا می دهیم، در مراسم برترین ها بیشتر بحث معنوی را مدنظر داشتیم!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علی کفاشیان در حاشیه مراسم بدرقه تیم های ملی فوتسال ایران اعزامی به بازی های داخل سالن آسیا گفت: بعد از برگزاری مراسم تقدیر از بهترین های فوتسال ایران که به صورت مستقل از فوتبالی ها برگزار گشت، امروز مراسم بدرقه ملی پوشان فوتسال اعزامی به بازی های داخل سالن آسیا را داریم که قبل از سفر آنها انجام می شود. برای هر دو تیم بانوان و آقایان دعایی خوانده می شود تا بروند و با موفقیت بازگردند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا مراسم برترین های فوتسال پس از گذشت 11 هفته از شروع مسابقات لیگ برتر برگزار گشت، گفت: با توجه به اینکه تقویم فشرده ای در رده باشگاهی، ملی و لیگ داریم، نتوانستیم این مراسم را زودتر برگزار کنیم. تلاش می کنیم در سال های آینده که تقویم ما سبک تر خواهد بود، زودتر از این از برترین ها تقدیر شود.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست کمیته فوتسال در مورد نارضایتی فوتسالی ها از پرداخت یک سکه به برترین ها سال 95 گفت: در بحث تقدیر از بهترین های فوتسال، بیشتر بحث معنوی آن را در نظر داشتیم و اینکه خانواده فوتسال را ارج بنهیم. هنوز توانمندی مالی خوبی پیدا نکردیم و امیدواریم اسپانسرهای خوبی پیدا و از لحاظ مالی شرایط بهتری پیدا کنیم. بیش از 80 درصد فوتسال توسط بخش خصوصی اداره می شود و باید به آنها نیز به نوعی دلگرمی بدهیم.

کفاشیان گفت: نمی توان ارزش کار فوتسالی ها را با مسائل مادی معین کرد. به طور مثال نمی توانیم از اسماعیل پور که به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شده، با 200 سکه هم تقدیر کنیم.

وی درباره عدم پرداخت پاداش به بازیکنان تیم ملی فوتسال گفت: فدراسیون فوتبال کمی دچار مشکل بوده و این برای همه تیم ها رقم خورده که مشکل مالی وجود داشت. به همین دلیل از آقای تاج خواستیم این موضوع را بررسی کرده و با تأمین منابع مالی قطعاً پاداش ها پرداخت می شود. سعی داریم تا فردا این پاداش را به بازیکنان تیم ملی فوتسال برسانیم.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد نحوه انتخاب برترین های فوتسال و اینکه گویا چهار تیمی نماینده آنها در نظرسنجی حضور داشتند در لیگ فصل گذشته حضور نداشتند، گفت: در هر صورت اینهایی که در انتخابات شرکت کردند، تیم هایی بودند که در مسابقات و در رده های مختلف حضور داشتند. نمی گوییم بدون ایراد بودیم و قطعاً ایرادهایی هم داشت، اما برای شروع کار خوبی بود و اگر بخواهیم با یک ضوابط خاصی انتخاب برترین ها را داشته باشیم، باید یکسری مسائل را در نظر بگیریم. انتخاب ها نیز توسط نماینده تیم ها و هیئت ها صورت گرفته است.

کفاشیان در مورد عدم دعوت از برخی بزرگان فوتسال که باعث ناراحتی آنها نیز شده بود، گفت: آنهایی که نیامدند، دعوت بودند. ما برای تمام نفراتی که در فوتسال نقشی داشتند، دعوتنامه ارسال کردیم. حتی می خواستیم آنها جوایز را بدهند که فوتسالی ها از خودشان جوایز را بگیرند، اما نیامدند.

وی درباره اینکه آیا حسین شمس در مراسم امروز دعوت بوده که در مراسم بدرقه حاضر شده است، شرح داد: حتماً دعوت بوده که آمده، اما از نظر من خیلی مهم نیست. حتماً دعوت بوده که آمده است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد مسئله شکایت جیووا از این فدراسیون و اینکه آیا مسئله ای به وجود می آید یا نه، گفت: مسئله ای نیست. اصلاً شکایتی نبوده و قراردادی بین ما با جیووا بود که فسخ شده است. ان شالله مسئله ای پیش نمی آید.

کفاشیان در مورد اینکه گویا کارلوس کی روش در گفت وگویی اعلام کرده پس از جام جهانی از ایران می رود، گفت: نه، کی روش اصلاً چنین حرفی نزده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 282

به "کفاشیان: پاداش فوتسالیست ها را فردا می دهیم، در مراسم برترین ها بیشتر بحث معنوی را مدنظر داشتیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفاشیان: پاداش فوتسالیست ها را فردا می دهیم، در مراسم برترین ها بیشتر بحث معنوی را مدنظر داشتیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید