آموزش بافت دستکش پنج انگشتی

به گزارش بازی های اندروید، در این روش پشت وروی دستکش باهم بافته میگردد .برای سایز بچه ها دبستانی با میل 3.5 چهل دانه سر انداخته و 5سانتی متر کشبافت یکی رو یکی زیر می بافید .بعد آغاز به ساده بافی نموده بدین ترتیب که نصف دانه ها با کاموای پرز دار بافته می گردد و نصف دیگر که همان پشت دستکش است با کاموای ساده بافته گردد .

آموزش بافت دستکش پنج انگشتی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از شبره، برای بافتن یک دستکش کافی ست مراحل زیر را انجام دهید.

آموزش بافت دستکش پنج انگشتی با دو میل

1- برای بافت دستکش پنج انگشتی بسته به اندازه دور مچتان ابتدا 44 دانه سر بیاندازید و سپس 6 سانت را به صورت کشباف ببافید. بهتر است یکی زیر یکی رو باشد.

2- میل را از داخل دانه ها در آورید و کشباف را تا بزنید تا دانه ها در دو ردیف قرار بگیرند.

3- دانه ها را باید به گونه ای به میل برگردانید که دانه ها به صورت یکی در میان از هر ردیف در میل قرار گیرند و دوباره همان 44 دانه که سر انداخته اید به دست آید. مواظب باشید دانه ها در نروند.

4- در این مرحله از بافت دستکش پنج انگشتی، باید به روش کشباف دولا بافت را ادامه دهید، به این صورت که دانه های زیر را ببافید و دانه های رو را به صورت نبافته به میل دیگر منتقل کنید. با این روش دستکش بدون درز بافته می گردد و فقط در قسمت کشباف مچ دست درز می خورد.

5- بعد از اینکه 4 سانت را بافتید، محل انگشت شصت را علامت بزنید (با یک نخ دیگر 12 دانه اضافه کنید و داخل میل دیگری نگه دارید) سپس دوباره 44 دانه را ادامه دهید تا به نزدیک 4 انگشت دست برسید.

6- دانه ها را 4 قسمت نموده و برای هر انگشت دستکش 11 دانه را در نظر بگیرید.

7- برای انگشت کوچک می توانید به روش کشباف دولا ببافید و برای انگشتان بعدی 11 دانه را که جدا نموده بودید از کنار انگشت نیز 2 دانه دیگر بگیرید، در این صورت جمعا 13 دانه خواهید داشت، سپس یکی یکی انگشت ها را تا پایان ببافید و در پایانی هر انگشت دانه ها را به صورت یکجا کور کنید.

8- با یاری دانه هایی که علامت گذاشته اید و 13 دانه ای که اضافه نموده اید انگشت شصت را ببافید.

9- حال تنها کافی است درز کشباف مچ را بدوزید و از بافت دستکش پنج انگشتی زیبای خود لذت ببرید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 753

به "آموزش بافت دستکش پنج انگشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش بافت دستکش پنج انگشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید