شرایط خدمت سربازی در ستاد تحول دولت اعلام شد

به گزارش بازی های اندروید، ستاد راهبری تحول ریاست جمهوری با اعلام خبر جذب نیروی سربازی امریه، شرایط خدمت انجام وظیفه در این ستاد را اظهار داشت.

شرایط خدمت سربازی در ستاد تحول دولت اعلام شد

به گزارش خبرنگاران ستاد راهبری تحول دولت اعلام نمود به منظور انجام امور پژوهشی، اجرایی و اداری، تعداد محدودی از متقاضیان مرد را برای گذراندن دوره خدمت مقدس سربازی در شهر تهران در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری پذیرش می نماید.

این ستاد بعلاوه با اعلام شرایط و ملاحظات ضروری اولیه متقاضیان ثبت نام برای سربازی امریه، رشته های مورد احتیاج برای جذب سرباز را امور خارجه، فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه و فرهنگ و هنر اعلام نمود.

بر اساس شروط اعلام شده، مهلت معافیت تحصیلی متقاضیان خدمت در ستاد راهبری تحول دولت از زمان ثبت نام در سامانه تا تاریخ اعزام می بایست حداقل 5 ماه به جای مانده باشد و یکی از شروط ثبت نام و پذیرش امریه، نداشتن کسر خدمت عنوان شده است.

مشمولان وظیفه نباید از بستگان سببی و نسبی کارکنان شاغل در نهاد ریاست جمهوری باشند و از پذیرش متقاضیان غیربومی و دارای غیبت به عنوان امریه نیز ممانعت به عمل می آید.

بر اساس بند دیگری از شروط ستاد راهبری تحول دولت، تاریخ اعزام به آموزش و خدمت نظام وظیفه برای مشمولان امریه این ستاد، اول بهمن 1402 و موعد دریافت برگ اعزام پس از استعلامات حراست و گزینش و تأیید نهایی اداره کل مربوطه است.

این ستاد در عین حال تصریح نموده است که ثبت نام اولیه به منزله پذیرش قطعی تلقی نشده و هیچ گونه تعهدی برای جذب متقاضیان دربرنخواهد داشت.

متقاضیان خدمت امریه در ستاد راهبری تحول ریاست جمهوری می توانند درخواست خود را تا روز آدینه 10 شهریور در سامانه جامع کارکنان وظیفه دولت ثبت نمایند و در صورت تأیید شرایط اولیه، از داوطلبان برای مصابه دعوت خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 شهریور 1402 بروزرسانی: 9 شهریور 1402 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1804

به "شرایط خدمت سربازی در ستاد تحول دولت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط خدمت سربازی در ستاد تحول دولت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید