این داروهای اینترنتی را نخرید، غیرمجازند

به گزارش بازی های اندروید، مقامات بهداشتی کشور کانادا اعلام کرده اند، مصرف داروهای یک شرکت داروسازی که محصولات خود را در اینترنت به فروش می رساند، می تواند خطرات بسیار شدیدی را متوجه سلامت افراد کند.

این داروهای اینترنتی را نخرید، غیرمجازند

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیکگروه علمی پزشکی خبرنگاران؛ حدود ده قلم از داروهای شرکت داروسازی Richmond, B.C بنا به اعلام مقامات بهداشتی کشور کانادا فاقد مجوز هستند و احتمال بروز عوارض جانبی بسیار خطرناک برای مصرف کننده وجود دارد.

دولت کانادا در یک فراخوان اعلام کرده است که این محصولات از طریق یک شرکت کشتیرانی در کل کشور کانادا توزیع شده و شرکت سازنده به صورت اینترنتی و از طریق یک سایت اقدام به فروش این دارو ها کرده است.

از جمله داروهایی که برای درمان زنان مبتلا به سرطان سینه، داروی دامپزشکی برای درمان بیماری های تنفسی در اسب ها، داروهای درمان ناباروری، کتوتیفن، سیلنافیل، لتروزول، کلومیفن، آنسترازول، تادالافیل، تاموکیسفن و بسیاری دیگر از داروهای رایج در درمان بیماری ها که در این شرکت ساخته و روانه بازار ها شده بسیار خطرناک است و می تواند باعث عوارض بسیار شدید در مصرف کننده شود.

مقامات بهداشتی کانادا اعلام کرده اند هر فردی که داروهای این برند دارویی را مصرف کرده، سریعاً استفاده از آن را قطع کرده و به مراکز درمانی مراجعه کند تا پزشکان بتوانند اقدامات پیشگیرانه را برای فرد انجام دهند.

دولت کانادا همچنین در حال کنترل و نظارت وبازبینی مرزهای این کشور است تا از واردات این دارو به انواع شیوه ها به کشور جلوگیری کند.

همه ساله مصرف دارو ها پرخطر، تاریخ گذشته و یا تجویز شده به صورت اشتباه باعث مرگ هزاران نفر در سراسر جهان می شود.

نام تجاری این داروها به شرح ذیل می باشد:

- Anastrozole

- Clenbuterol

- Clomiphene

- Ketotifen

- Letrozole

- Sildenafil

- T3 (Liothyorine)

- Tadalafil

- Tamoxifen

- Toremifene

منبع: globalnews

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1424

به "این داروهای اینترنتی را نخرید، غیرمجازند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این داروهای اینترنتی را نخرید، غیرمجازند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید