باید کل کشور را در بازگشایی مدارس قرمز در نظر بگیریم

به گزارش بازی های اندروید، وزیر بهداشت گفت: وقتی در شهری مدرسه باز می کنیم، باید شرایط زرد، قرمز و سبز را کنار بگذاریم و یک پروتکل سختگیرانه برای همه آنها در نظر بگیریم.

باید کل کشور را در بازگشایی مدارس قرمز در نظر بگیریم

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران، سعید نمکی در نشست با رئیس شورای سیاست گذاری ائمه آدینه ضمن اشاره به مشکلاتی که تحریم ها برای وارد کردن دارو ایجاد نموده، گفت: همه راه ها را به روی ما بستند، ساعت 11 شب سر واکسن آنفلوآنزا با معاون غذا و دارو تماس گرفتم و گفت امروز در فلان بانک که تمام کارها صورت گرفته بود، قفل شد. البته که ما راه های خودمان را پیدا می کنیم و در اوج این تحریم ها خداوند یاری کرد با یاری شما همه ما کنار هم قرار گرفتیم.

وی اضافه کرد: وقتی در شهری مدرسه باز می کنیم، باید شرایط زرد، قرمز و سبز را کنار بگذاریم و یک پروتکل سختگیرانه برای همه آنها در نظر بگیریم و هر مدرسه ای که احساس کردیم شیوع گسترده دارد، باید تعطیل گردد. باید یک پروتکل سخت گیرانه را معین کنیم و فکر کنیم تمام کشور قرمز است.

وزیر بهداشت اعلام کرد: ما با قرار دادن این اصل که کل کشور را در شرایط قرمز ببینیم پروتکل های سختگیرانه ای را در نظر می گیریم و این ذهنیت را که بر برخی مجموعه ها جفا می گردد را از بین ببریم، من در وزارت بهداشت یارانی دارم که گرچه به سلامت مردم می اندیشند اما در تدینشان بنده سر سوزنی تردید ندارم.

نمکی درمورد شرایط برگزاری نماز گفت: باید اصل را بر این بگذاریم که کل کشور قرمز است و با حداکثر فاصله و حداقل نمازگزار مراسم عبادی سیاسی را برگزار کنیم و موضوع دیگر اینکه با وجود آنکه به سمت فصل سرما می رویم امکان دارد مراسم در فضای باز فقط در استان های جنوبی موثر باشد و باید برای مراسم در فضای بسته پروتکلی در نظر گرفته گردد.

4148

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 737

به "باید کل کشور را در بازگشایی مدارس قرمز در نظر بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید کل کشور را در بازگشایی مدارس قرمز در نظر بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید