دعوت از 299 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا

به گزارش بازی های اندروید، استان منیتوبا به تازگی در تاریخ یازدهم مارس 2021 جدیدترین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود را برگزار کرد و برای 299 متقاضی توصیه نامه یا LAA برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان صادر کرده است. این سومین پذیرش منیتوبا از ابتدای سال جاری تا کنون بوده است. این متقاضیان دارای پروفایل ابراز تمایل یا Expression of Interest بوده اند و پروفایل خود را در یکی از سه راستا مهاجرتی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا ثبت کرده بودند: Skilled Worker in Manitoba ، Skilled Worker Overseas و International Education. جزییات حداقل امتیاز هر یک از دسته ها در زیر آورده می شود:

دعوت از 299 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا

Skilled Workers in Manitoba: 261- حداقل امتیاز: 459

Skilled Workers Overseas: 3 - حداقل امتیاز: 728

International Education Stream: 35 - فاقد شرط حداقل امتیاز

اکسپرس انتری منیتوبا

در این پذیرش مجموعا 35 LAA برای متقاضیانی صادر شد که در سیستم اکسپرس انتری فدرال دارای پروفایل معتبر بوده اند. متقاضیان واجد شرایط ورود به صف انتظار اکسپرس انتری بر اساس امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS رتبه بندی می شوند؛ این امتیاز بر اساس سن، تحصیلات، سابقه کار و تسلط بر زبان کسب می شود. از متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متناوب دعوت می شود تا تقاضای خود را برای اقامت دائم کانادا ارائه کنند. افرادی که از طرف استان انتخاب می شوند هم 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS دریافت می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی اداره مهاجرت حتما از آنها دعوت خواهد کرد.

درباره برنامه مهاجرت استانی منیتوبا

چنانچه قصد مهاجرت به منیتوبای کانادا دارید و می خواهید از مزایای امتیاز اضافه ای که انتخاب استانی نصیبتان می کند بهره مند شوید باید ذر گام نخست تمایل خود یا Expression of Interest را به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا اعلام کنید. بدین ترتیب از طریق جهتهای مهاجرتی Skilled Workers in Manitoba و Skilled Workers Overseas قادر به دریافت LLA خواهید بود. سپس استان منیتوبا به شما بر اساس فاکتورهای مرتبط با سرمایه انسانی و داشتن ارتباطات در استان بر اساس 1000 امتیاز رتبه بندی می کند.

جهتهای مهاجرتی منیتوبا

دو جهت Skilled Workers Overseas Category و Skilled Workers in Manitoba به منیتوبا اجازه می دهند اسکیلدورکرها را برای حمایت از نیاز بازار کار استان کاندید کنند. افرادی که از خارج کانادا درخواست می دهند باید در منیتوبا دارای ارتباطات باشند. منظور از داشتن ارتباطات داشتن دوست و اعضای خانواده یا سابقه کار قبلی در استان منیتوبا یا دریافت دعوتنامه از طریق یکی از Strategic Recruitment Initiatives برنامه مهاجرت استانی منیتوباست.

لازم نیست متقاضی هنگام ارائه درخواست در منیتوبا حضور فیزیکی داشته باشد. متقاضیان پیروز در دسته Skilled Workers in Manitoba باید واجد معیارهایی باشند از جمله داشتن پیشنهاد کار تمام وقت از طرف کارفرمایی داخل منیتوبا. دانشجویان بین المللی که از دانشگاه یا موسسه آموزش عالی منیتوبا فارغ التحصیل شده اند ممکن است در صورت داشتن مهارت های مورد نیاز و تقاضا از طریق International Education Stream واجد شرایط دریافت LAA باشند.

منیتوبا در تاریخ پنجم ژانویه 2021 اعلام کرد که به عنوان بخشی از برنامه خود برای دوران پساکرونا اداره مهاجرت، آموزش و مهارت های پیشرفته ایجاد می کند. این اداره نو قرار است موسسات آموزش عالی را با نیازهای بازار کار امروز و فردا مرتبط سازد و مهارت هایی را در اختیار منیتوبایی های جوان قرار دهد که به آنها کمک خواهد کرد تا پیروز شوند و همچنین فرصت های شغلی را در اختیار مهاجران نو قرار خواهد داد.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1463

به "دعوت از 299 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 299 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید