دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم به بازگشت کاپیتان آمریکا احتیاج دارد

به گزارش بازی های اندروید، پس از شروع سریال فالکون و سرباز زمستان، دنیای سینمایی مارول به نمادی از کاپیتان آمریکا احتیاج نخواهد داشت، بلکه به بازگشت کاپیتان آمریکای اصلی احتیاج دارد.

دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم به بازگشت کاپیتان آمریکا احتیاج دارد

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

شایعه بازگشت کاپیتان آمریکا به دنیای سینمایی مارول چیزی فراتر از تلاش برای پول درآوردن از طریق بازگرداندن یک ابرقهرمان محبوب و سودمند است. در واقع کاپیتان آمریکا مجموعه داستان بزرگی در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول دارد. اگر کریس ایوانز واقعا دوباره سپر خود را به دست بگیرد و مشت هایش را به نام عدالت بلند کند، به این معنی است که برای کاری که از ابتدا بر روی دوش او نهاده شده برخواهد گشت؛ زیرا نه تنها شهرت خوب کاپیتان آمریکا در معرض تهدید است بلکه کشوری که وی عاشق آن است هم تهدید شده است.

  • 6 سریال مارول که در سال 2021 پخش خواهند شد
  • انتقام جویان جوان به دنیای سینمایی مارول می آیند؛ بررسی 6 نشانه

در پایان فیلم انتقام جویان: پایان بازی (Avengers: Endgame) ایوانز از نقش استیو راجرز به طرز تماشایی بازنشسته شد و پس از بازگرداندن سنگ های ابدیت به جایگاه مناسب خود در دنیای سینمایی مارول، انتخاب کرد که با پگی کارتر زندگی کند. با فداکاری جانانه تونی استارک برای نجات دنیا، استیو پس از زندگی که به فداکاری خلاصه می شد به پایان خوش خویش رسید. اما به لطف فالکون و سرباز زمستان که به نظر می رسد نبردی برای میراث او باشد، انگار کار کاپیتان تمام نشده است. همچنین در این سریال این امکان وجود دارد که سم ویلسون (فالکون) لباس کاپیتان آمریکا را به تن کند، اما ممکن است همه چیز پیچیده تر از این باشد.

با وجود برآورد های اولیه مبنی بر اینکه زیمو اصلی ترین شخصیت منفی در فالکون و سرباز زمستان خواهد بود، به نظر می رسد که سم و باکی در واقع رودر روی پرچم شکن (Flag-Smasher) و گروه اولتیماتوم (ULTIMATUM) قرار خواهند گرفت. البته این احتمال وجود دارد که زیمو، همان طور که در کمیک ها سازمان Red Skull را اداره می کرد، به طور مخفیانه یک سازمان ضد ملی گرایی را رهبری کند، اما به هر حال این شخصیت های منفی جدید احتمالا انگیزه و هدفشان همان چیزی است که در کمیک ها بود:؛ وحدت دنیای. شاید به نظر تهدیدآمیز نرسد، اما اولتیماتوم یک سازمان تروریستی است که در تضاد با هر آنچه که کاپیتان آمریکا برای آن ایستادگی می کرد عمل می کند و این برای دنیای سینمایی مارول هم مهم است. بنابراین حتی اگر سم ویلسون به کاپیتان جدید تبدیل شود، در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به استیو راجرز به عنوان نماد امید نیاز خواهد بود.

درست همان طور که پس مرگ سوپرمن در فیلم بتمن در مقابل سوپرمن (Batman v Superman) فضای دنیای دی سی خاکستری شد، ناپدید شدن کاپیتان پس از فیلم انتقام جویان: پایان بازی هم در این باره مؤثر خواهد بود که باید توضیحات مناسبی در رابطه با بازگشت او به مردم داده شود. دولت آمریکا در تلاش است که از جان واکر به عنوان یک کاپیتان آمریکای جدید استفاده کند و باکی و سم هنوز در راستا استیو به عنوان قهرمان عمل می کنند و با جان واکر نه به خاطر کسی که بود، بلکه به خاطر کسی که شد می جنگند. از آنجایی که زیمو مظهر عذاب ابرقهرمانان (و یا کاتالیزور آنان) در فیلم جنگ داخلی بود و بازگرداندن او برای نشان دادن نفرت فزاینده نسبت به همان ملی گرایی یک نواختی که باعث خلق اولیه کاپیتان شد، نقش او در سریال فالکون و سرباز زمستان جالب توجه است و در نتیجه استقبال از ورود واکر به سریال کاملا منطقی است. همچنین استیو راجرز هم برای تعادل بخشیدن به آن باید در سریال باشد.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 989

به "دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم به بازگشت کاپیتان آمریکا احتیاج دارد" امتیاز دهید

1 کاربر به "دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم به بازگشت کاپیتان آمریکا احتیاج دارد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم به بازگشت کاپیتان آمریکا احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید