ستاره بهتره با ساول تماس بگیری از احتمال بازگشت والتر وایت در فصل آخر خبر داد

به گزارش بازی های اندروید، باب ادنکرک، بازیگر نقش اول سریال بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul) درباره آنچه در فصل آخر این سریال اتفاق می افتد و اینکه آیا طرفداران ممکن است والتر وایت از سریال برکینگ بد را (Breaking Bad) ببینند، ابراز امیدواری کرده است.

ستاره بهتره با ساول تماس بگیری از احتمال بازگشت والتر وایت در فصل آخر خبر داد

ستاره سریال بهتره با ساول تماس بگیری امیدوار است که برایان کرنستون در آخرین فصل سریال در نقش والتر وایت ظاهر گردد. این سریال پیش درآمد اصلی سریال محبوب برکینگ بد بوده و توسط پتر گولد و وینس گیلیگان ساخته شده است. گیلیگان خالق فیلم بریکینگ بد هم هست که برایان کرنستون در نقش والتر وایت در آن بازی می کند. وایت یک معلم شیمی است که با دانش آموز قدیمی دبیرستان خود، جسی پینکمن، همکاری می کند تا بعد از اینکه فهمید به سرطان ریه بدخیم مبتلا است، با تولید متامفتامین از خانواده اش حمایت مالی کند.

داستان بهتره با ساول تماس بگیری شش سال قبل از وقایع بریکینگ بد اتفاق می افتد و زندگی شخصیت ساول گودمن را به تصویر می کشد که قبل از اینکه به عنوان وکیل جنایی والتر و جسی که در فصل دوم سریال بریکینگ بد با او در ارتباط بودند شناخته گردد، به جیمی مک گیل معروف بود. همان طور که فصل های پیش درآمد فرایند خود را ادامه می دهد، جدول زمانی هر دو سریال به صورت میلی متری به یکدیگر نزدیکتر می گردد. بهتره با ساول تماس بگیری اکنون در حال تولید فصل پایانی خود است که به جای ده قسمت معمول، سیزده قسمت خواهد بود.

در مصاحبه ای با کولیدر، باب اودنکرک، بازیگر نقش وکیل آب زیرکاه، با نام ساول گودمن، گفت هنوز مطمئن نیست که کرنستون ارتباطی با این سریال دارد یا خیر، در عین حال گفت که این سریال تولیدش را آغاز کرده است. در گفت وگو با استیون وینتراوب، از اودنکرک سؤال شد که آیا کرنستون احتمالا در فصل پایانی سریال به عنوان والتر وایت برمی گردد یا حتی احتمالا برای کارگردانی اپیزودی از این پیش درآمد به عنوان آنچه در سریال بریکینگ بد و سایر سریال ها انجام داده است برمی گردد یا خیر. اودنکرک پاسخ می دهد:

داستان بهتره با ساول تماس بگیری در سال 2004 رخ می دهد، چهار سال قبل از اینکه بریکینگ بد اتفاق بیفتد، در نتیجه زمان و فضای بیشتری برای داستان در دسترس کارگردان باقی می گذارد. این سریال همچنین با سرعت کم و پایدارتر و اکشن بسیار کمتری نسبت به درام جنایی والتر وایت شناخته می گردد. هرچند این باعث نشده است که نویسندگان از این واقعیت استفاده کنند که این یک پیش درآمد است و شخصیت های زیادی از بریکینگ بد را در هر فصل رو کنند، از جمله چهره کاملا آشنای کرنستون.

با توجه به اینکه بهتره با ساول تماس بگیری در فصل آخر خود قرار گرفته است، حالا وقت خوبی است برای اینکه تمام کاراکترها را برای یک پایان چشمگیر دور هم جمع کند. آیا ادنکرک با اظهارات خود هواداران را تحریک می کند یا نه؟ روشن است که تا زمان پخش فصل آخر در سال 2022 سؤالات بی پاسخ زیادی در ذهن هواداران وجود دارد. اما یک چیز مطمئن این است که حضور والتر وایت به صورت فلش فورواردهای سیاه و سفید که در هر فصل از پیش درآمد دیده می شد نخواهد بود، به دلیل مرگش که خیلی قبل تر از آن اتفاق می افتد. این سریال به دلیل توضیح کوچکترین جزئیات هم مشهور است، بنابراین کرنستون ظاهر گردد یا نگردد، موفقیت سریال ثابت کرد هر اتفاقی که بیفتد ارزش انتظار را دارد.

  • فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری نکات جدیدی از شخصیت های بریکینگ بد به تصویر می کشد

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1034

به "ستاره بهتره با ساول تماس بگیری از احتمال بازگشت والتر وایت در فصل آخر خبر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره بهتره با ساول تماس بگیری از احتمال بازگشت والتر وایت در فصل آخر خبر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید