مس سونگون در اندیشه تثبیت صدرنشینی، کار سخت شاهینی ها در خارج از خانه، فرش آرا به دنبال لغزش رقبا

به گزارش بازی های اندروید، مسابقات هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال امروز و به صورت همزمان در شهر های مختلف کشور برگزار می گردد.

مس سونگون در اندیشه تثبیت صدرنشینی، کار سخت شاهینی ها در خارج از خانه، فرش آرا به دنبال لغزش رقبا

به گزارش ، هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتسال از روز سه شنبه به صورت همزمان و از ساعت 17:00 در شهر های مختلف کشور برگزار می گردد. در این هفته چند ملاقات از حساسیت قابل خاصی برخودار است، به طوری که می تواند به جذابیت مسابقات لیگ در این هفته بیفزاید.

مس سونگون - سن ایچ ساوه ساعت 17:00

در یکی از حساس ترین بازی های این هفته جدال 2 تیم مس سونگون و سن ایچ ساوه خواهد بود. این بازی به میزبانی مس و در سالن شهید پور شریفی تبریز برگزار خواهد شد. مس سونگون در این فصل پیروز شده عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد. مسی ها پس از آن که تغییراتی در کادر فنی خود به وجود آوردند و علیرضا افضل را به جای اسماعیل تقی پور بر روی نیمکت نشاندند، پیروز شدند در اکثر ملاقات های خود به پیروزی دست پیدا نمایند. مس سونگون تا قبل از شروع هفته شانزدهم رقابت ها با 32 امتیاز مقتدرانه در صدر جدول مسابقات لیگ برتر واقع شده است و یکی از بخت های نخست قهرمانی در این فصل از رقابت ها به شمار می رود.

از آن طرف میدان تیم جوان و یکدست سن ایچ ساوه در این فصل عملکرد درخشانی را از خود به نمایش گذاشته است. این تیم در این فصل با سرمربی جوان و آینده دار خود یعنی جواد اصغری مقدم پیروز شد در نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر بسیار خوش بدرخشد به طوری که در انتها نیم فصل اول رقابت ها با قرار دریافت در صندلی سوم جدول رده بندی، خود را یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل نامید.

تیم سن ایچی ساوه، اما در نیم فصل دوم زیادجالب کار ننموده است به طوری که در 2 ملاقات گذشته خود برابر تیم های شهروند ساری و فرش آرا مشهد تن به شکست داده است. سن ایچ تا قبل از شروع هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر با 23 امتیاز در صندلی ششم واقع شده است و برای آن که از دیگر رقبای خود برای عنوان قهرمانی عقب نماند محکوم به بردن تیم مس سونگون خواهند بود که کاری بسیار سخت به نظر می رسد.

آذرخش بندر عباس - گیتی پسند اصفهان ساعت 17:00

در یکی دیگر از بازی های مهم و حساس این هفته مصاف دو تیم آذرخش بندر عباس و گیتی پسند اصفهان خواهد بود. این بازی به میزبانی آذرخش در سالن فجر بندر عباس برگزار خواهد شد. تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل از رقابت ها به شمار می رود پیروز شده با درخششی که از خود در این فصل خود را یکی از مدعیان اصلی قهرمانی نام دهد. تیم گیتی پسند در 2 هفته گذشته مسابقات نیم فصل دوم پیروز شده عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهند. اما بازی این هفته گیتی پسند در برابر آذرخش می تواند یکی از سخت ترین بازی های این تیم باشد، زیرا آذرخشی ها نمی خواهند یکی از تیم های مدعی سقوط به دسته پایین تر باشند و به همین علت با تمام قوا و انرژی خود به مصاف تیم گیتی پسند خواهند آمد.

از آن سو تیم آذرخش بندر عباس که در این فصل از رقابت های لیگ برتر عملکرد پر نوسانی را داشته و از ابتدای رقابت های لیگ با مسائل اقتصادی دست و پنجه نرم نموده است. حتی این تیم به دلیل مسائل اقتصادی که در هفته گذشته داشته دچار حواشی های زیادی شده است. تیم فوتسال آذرخش بندر عباس پس از آن که در ملاقات هفته گذشته خود برابر شاهین کرمانشاه به تساوی 7 بر 7 دست یافت، پس از انتها بازی کادر فنی و بازیکنان این تیم به هتل محل اقامت خود رجوع کردند و متوجه شدند که به هتل محل اقامت خود بدهکار هستند و به همین دلیل کادر فنی و بازیکنان این تیم مجبور شدند شب را در بیرون از هتل به سر ببرند و این موضوع باعث حواشی زیادی در این هفته شد که نشان می دهد این تیم تا چه مقدار با مسائل اقتصادی دست و پنجه نرم می نماید.

به هر حال تیم فوتسال آذرخش بنردعباس در این هفته یک بازی بسیار سخت و سختی را خواهد داشت و باید دید که در انتها بازی با گیتی پسند چه نتیجه ای را می تواند کسب کند. آذرخشی ها تا قبل از شروع هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر با کسب 14 امتیاز در رده دوازدهم مسابقات لیگ قرار گرفته است.

فرش آرا مشهد - شهروند ساری ساعت 17:00

این ملاقات به میزبانی فرش آرا در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار خواهد شد. تیم فوتسال فرش آرا مشهد در این فصل از رقابت های لیگ برتر توانسته عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهد و پیروز شده اکثر بازی های خود با پیروزی پشت سر بگذارد.

فرش آرایی ها برای آن که جزء مدعیان اصلی قهرمانی بمانند در این هفته کار بسیار سختی را در برابر شاگردان رضا لک در تیم شهروند ساری خواهند داشت. تیم فوتسال فرش آرا در این فصل از امتیاز میزبانی خود به خوبی استفاده نموده و به طوری که در اکثر بازی هایی که میزبان بوده است پیروز شده به پیروزی دست پیدا کند. حال این تیم تا قبل از شروع هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر با کسب 29 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی مسابقات واقع شده است.

از آن سوی میدان تیم شهروند ساری واقع شده است، تیمی که در این فصل با سرمربی جدید خود یعنی رضا لک پیروز شده بسیار خوش بدرخشد. ساروی ها در رقابت های نیم فصل اول با نمایش های زیبایی که از خود نشان دادند پیروز شدند در صندلی هفتم قرار گیرند. حال تیم شهروند ساری می خواهد همان عملکرد خوب خود را در نیم فصل دوم هم ادامه دهد. به طوری که این تیم در اولین مسابقه خود در نیم فصل دوم پیروز شد سن ایچ ساوه مدعی را از پیش رو بردارد و بعد از آن در ملاقات هفته گذشته خود میزبان تیم مقاومت البرز بود که در انتها پیروز شد در برابر این تیم با 5 گل به فزونی دست پیدا کند و با 2 پیروی متوالی به مصاف فرش آرا مشهد خواهد رفت.

شهروند ساری تا قبل از شروع هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر با کسب 25 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار گرفته است.

برنامه کامل مسابقات هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال به توضیح ذیل است:

مس سونگون - سن ایچ ساوه ساعت 17:00 سالن شهید پور شریفی تبریز

ملی حفاری اهواز - اهورا بهبهان ساعت 17:00 امام رضا (ع) اهواز

فرش آرا مشهد - شهروند ساری ساعت 17:00 سالن شهید بهشتی مشهد

مقاومت البرز - ارژن شیراز ساعت 17:00 سالن انقلاب کرج

سوهان محمد سیما قم - شاهین کرمانشاه ساعت 17:00 سالن شهید حیدریان قم

هایپر شهر شاهین شهر - ستارگان ورامین ساعت 17:00 سالن تختی شاهین شهر

آذرخش بندرعباس - گیتی پسند اصفهان ساعت 17:00 سالن فجر بندرعباس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 46

به "مس سونگون در اندیشه تثبیت صدرنشینی، کار سخت شاهینی ها در خارج از خانه، فرش آرا به دنبال لغزش رقبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مس سونگون در اندیشه تثبیت صدرنشینی، کار سخت شاهینی ها در خارج از خانه، فرش آرا به دنبال لغزش رقبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید