30 مدل کوسن فانتزی و نو برای مبل ها و خانه شیک

به گزارش بازی های اندروید، مدل کوسن فانتزی از عناصری هستند که در عین کوچکی و کم اهمیتی (بنظر تعدادی از افراد) تاثیر بسیار زیادی بروی دکوراسیون اتاق نشیمن و بخصوص اتاق خواب می گذارند. با اضافه کردن طرح ها و بافت های گوناگون می توانید به سبک دکوراسیون خانه خود بعد و جان تازه ای ببخشید. یکی از تاثیرگذارترین و در عنی حال راحت ترین روش برای اینکار هم استفاده از کوسن های فانتزی در دکوراسیون است. در انتخاب کوسن فانتزی می توانید از هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید و رنگ و طرح های مختلف را در کنار هم بچینید، البته تا زمانی که اندازه ها یکسان باشد.

30 مدل کوسن فانتزی و نو برای مبل ها و خانه شیک

پس از خرید مبل اولین چیزی که به خرید آن فکر میکنید کوسن مبل است. زیرا کوسن مبل علاوه بر اینکه باعث راحتی شما هنگام نشستن روی مبل میشود تاثیر زیادی در افزایش زیبایی مبلمان هم دارد. در انتخاب کوسن مبل باید به نکات زیادی توجه کنید تا بتوانید یک کوسن زیبا و مناسب برای مبل خود انتخاب کنید. سعی کنید در انتخاب کوسن به هماهنگ بودن رنگ و طرح کوسن با مبل توجه کنید اگر رنگ و طرح کوسن با مبلمان خانه هماهنگ باشد زیبایی آن بیشتر میشود. سپس باید به اندازه آن دقت کنید که یک کوسن با اندازه مناسب خریداری کنید. جنس کوسن ها و موادی که در داخل کوسن قرار میگیرد مهم تر از طرح و رنگ آن است. و اهمیت جنس و مواد داخل کوسن ها بیشتر از طرح آن است کوسن ها که باعث زیبایی مبلمان خانه میشود وظیفه فراهم کردن راحتی مضاعف و ضربه گیر بودن برای مبلمان هم دارند برای همین کوسنی که انتخاب میکنید باید از کیفیت زیادی برخوردار باشد

جنس کوسن ها عبارت است از :کوسن مبل تمام فوم,کوسن مبل فنردار,کوسن های مبل پشمی و کرک دار کوسن ها جنس های مختلفی دارند و مواد داخل هر کوسن متنفاوت است باید با توجه به مبلمان خانه و سلیقه خود کوسنی که مناسب مبلمان خانه شماست را انتخاب کنید.هر وسایلی از خانه عمری دارند و کوسن هارا پس از مصرف یک ماه انتظار نداشته باشید که همانطور که در فروشگاه دیده بودید باشد اما اگر از کوسن ها درست نگه داری کنید و همیشه مبل و کوسن هارا مرتب نگه دارید باعث میشود تا از کوسن ها زده نشوید و همچنین باعث افزایش عمر کوسن و مبل هم میشود.ما سعی میکنیم در این مطلب بهتون کمک کنیم تا کوسن مناسب برای مبلمان خانه خود خریداری کنید.

بنابراین اگر از کوسن های فانتزی با رنگ و طرح های مختلف استفاده می کنید باید اندازه تمامی آنها یکسان و برابر باشد تا رنگ ها در کنار هم با صلح و آشتی زندگی کنند! سعی کنید به تلفیق و ترکیب بافت و طرح های متنوع بپردازید تا از این طریق به اندازه زیادی به جذابیت بصری دکوراسیون خانه خود بیافزایید و درست مانند یک تابلوی نقاشی زیبا به دکوراسیون خانه عمق ببخشید. این کار مانند همان کاری است که هنرمند هنگام خلق یک شاهکار هنری انجام می دهد. (مبلمان راحتی چرم به سبک مدرن و امروزی در رنگ های مختلف)

جالب است بدانید به طور کلی و بدون توجه به اینکه کوسن ها قرار است در کدام بخش قرار بگیرند، تعداد فرد بهترین نتیجه را بوجود می آورند. البته رعایت تقارن هم مزایای خود را دارد. برای مثال رعایت تقارن در چیدمان کوسن ها هر گونه مبالغه ای را در دکوراسیون ازبین می برد. گاهی با برداشتن و کم کردن یک کوسن می توانید در چشم های فرد زمانی که به چینش کوسن ها می نگرند حس خوبی را ایجاد و احساس حاکم بر دکوراسیون فضا را سیال و سبک کنید. در شکل های زیر تعدادی از زیباترین نمونه های مدل کوسن فانتزی را مشاهده می کنید که چگونه با چیمانی مناسب جلوه ایی بی نظیر به دکوراسیون خانه داده است. (مدل مبل تخت خوابشو و چند حالته برای اتاق نشیمن و پذیرایی)

منبع: اتاق
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1295

به "30 مدل کوسن فانتزی و نو برای مبل ها و خانه شیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 مدل کوسن فانتزی و نو برای مبل ها و خانه شیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید