شروع گشت مشترک ویژه بازار شب عید از امروز در سراسر کشور

به گزارش بازی های اندروید، از امروز در کل کشور برنامه گشت و بازرسی از فروشگاه های زنجیره ای ویژه شب عید آغاز شد.

شروع گشت مشترک ویژه بازار شب عید از امروز در سراسر کشور

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، صبح امروز گشت ویژه بازار شب عید 1401 به وسیله احمد اصانلو معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به همراه مسعود امرالهی سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی آغاز شد.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در بازدید سرزده امروز از فروشگاه های زنجیره ای، در جمع خبرنگاران گفت: یکی از برنامه های سازمان تعزیرات حکومتی در راستای حضور مستمر و موثر در بازار، نظارت بر مراکز فراوری و توزیع عمده و فروشگاه های زنجیره ای است.

احمد اصانلو ادامه داد: در راستای این رویکرد امروز در کل کشور برنامه گشت و بازرسی از فروشگاه های زنجیره ای آغاز شده است.

وی با بیان اینکه بنا داریم در راستای وظیفه رسیدگی به تخلفات حوزه بازار به دوستانی که وظیفه نظارت دارند یاری کنیم، تصریح و اظهار امیدواری کرد؛ نظارت ها بیشتر و منظم تر گردد.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از اصلاح آیین نامه های تعزیرات حکومتی اطلاع داد و گفت: با اصلاح آیین نامه های تعزیرات حکومتی نظارت ها را به سمت نظارت های هوشمند و سیستماتیک خواهیم برد.

به گفته وی، در حال حاضر سازمان تعزیرات حکومتی در پی طراحی و راه اندازی سامانه ای است تا مردم شکایات خود را به صورت مستقیم به این سازمان منتقل نمایند و ما با توجه به اصلاح آیین نامه های تعزیرات حکومتی بدون لزوم احضار واحد صنفی متخلف رسیدگی و در یک فرصت مناسب مبادرت به صدور حکم خواهیم کرد که یقینا تاثیر خوب و بازدارنده ای در تخلفات خواهد داشت.

*ادامه گشت مشترک تعزیرات حکومتی و جهاد کشاورزی تا سرانجام تعطیلات نوروز

سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال1401، از امروز در سراسر کشور آغاز شده است، گفت: این گشت مشترک تا سرانجام تعطیلات نوروز نیز ادامه خواهد داشت.

مسعود امرالهی ادامه داد: کالا های اساسی هدف در این گشت مشترک، گوشت قرمز (دام سبک و سنگین)، مرغ، روغن نباتی، برنج، شکر، تخم مرغ و میوه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 خرداد 1401 بروزرسانی: 9 خرداد 1401 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1567

به "شروع گشت مشترک ویژه بازار شب عید از امروز در سراسر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع گشت مشترک ویژه بازار شب عید از امروز در سراسر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید