آمریکا و انگلیس خواهان تحویل عامل حمله بمبئی هستند

به گزارش بازی های اندروید، خبرنگاران: اداره تحقیقات فدرال پاکستان(FIA) به دادگاه عالی اسلام آباد گفته که دولت های آمریکا و انگلیس خواهان تحویل عامل حمله بمبئی در سال 2008 به آن ها شده اند.

آمریکا و انگلیس خواهان تحویل عامل حمله بمبئی هستند

به گزارش گروه بین الملل بازی های اندروید، در حالی که دولت هند ذکی الرحمان لکهوی را به عنوان عامل حمله تروریستی بمبئی در سال 2008 میلادی در این کشور می داند به گفته اداره تحقیقات فدرال پاکستان (FIA) دولت های آمریکا و انگلیس خواهان تحویل وی به آن ها شده اند.

براساس گزارش ها، اداره تحقیقات فدرال پاکستان (FIA) خواهان به نتیجه رسیدن پرونده لکهوی شده است.

لازم به ذکر است که چوهدری اظهر وکیل اداره تحقیقات فدرال از دادگاه اسلام آباد خواسته تا هرچه زودتر پرونده عامل حمله بمبئی را خاتمه دهد که در غیر اینصورت این پرونده به دادگاه نظامی کشیده خواهد شد.

دادگاه عالی اسلام آباد در واکنش به این اظهارات گفته که اگر دولت عجله دارد، این پرونده را در دادگاه نظامی حل نماید زیرا مسئولیت امور سفارتی به عهده دولت فدرال است.

یاد آوری می گردد که دادگاه مبارزه با تروریسم در اسلام آباد، حکم آزادی لکهوی عامل حمله بمبئی را در 18 دسامبر سال گذشته صادر نموده بود اما دولت پاکستان بدلیل تخلف امنیتی، لکهوی را دوباره برای یک ماه در حبس نگه داشته و پس از خاتمه این مدت، بار دیگر مقامات اسلام آباد وی را در زندان نگه داشته اند.

ع

منبع: تسنیم
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 224

به "آمریکا و انگلیس خواهان تحویل عامل حمله بمبئی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا و انگلیس خواهان تحویل عامل حمله بمبئی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید