آگهی مزایده سراسری املاک و مستغلات شماره 1115

به گزارش بازی های اندروید، خبرگزاری خبرنگاران- مزایده سراسری املاک و مستغلات سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به شماره 1115 برگزار می شود.

آگهی مزایده سراسری املاک و مستغلات شماره 1115

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در نظر دارد تعدادی از املاک تحت اختیار خود را از طریق مزایده سراسری شماره 1115 با جزئیات مندرج در اسناد مزایده و با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) و به صورت الکترونیکی به فروش برساند.

این مزایده شامل مغازه، واحد های ویلایی، زمین، باغ و اراضی، آپارتمان و واحد صنعتی است.

زمان انتشار در سایت ساعت 8 روز چهارشنبه 12 خرداد و آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت، ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 23 خرداد همچنین زمان رمزگشایی پیشنهادات، ساعت 14 روز دوشنبه 24 خرداد 1400 است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به آدرس Tamliki.ir مراجعه کنید.

ضمناً رعایت موارد ذیل الزامی است:

1-برگزاری مزایده صرفا از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می باشد و کلیه مراحل فرآیند مزایده شامل پرداخت تضمین شرکت در مزایده (ودیعه)، ارسال پیشنهاد قیمت و رمزگشایی پیشنهادات دربستر سامانه مذکور انجام می پذیرد.

2-متقاضیان شرکت در مزایده می بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی (توکن) با شماره های دفترثبت نام 85193736 و مرکز راهبری و پشتیبانی به شماره 41934 تماس حاصل کنند و یا به آدرس اینترنتی به نشانی setadiran.irWWW.TAMLIKI.IR eauc. مراجعه کنند.

3- خریداران محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی سازمان به نشانی WWW.TAMLIKI.IR مراجعه و برای بازدیداز املاک مطرح در مزایده استان تهران با شماره تلفن 44907602 و 44903372 هماهنگی لازم بعمل آورند.

4-شرکت کارمندان دولت در مزایده منع قانونی دارد.

5- متقاضیان محترم جهت اخذ اطلاعات و آگاهی از شرایط و نحوهی انعقاد قرارداد به کنند گی های سازمان مراجعه و از املاک مطرح در مزایده بازدید بعمل آورند.

6-املاکی که دارای شریک مشاعی بوده و همچنین املاکی که فاقد سند مالکیت ثبتی میباشند تخلیه بر عهده خریدار است و از طریق تنظیم صلح نامه واگذار می شود.

7-همزمان با انعقاد قرارداد با برنده مزایده، در املاکی که فاقد مفاصاحساب شهرداری و اداره امور مالیاتی باشد به برنده وکالت داده میشود تا ظرف مدت 2 ماه از تاریخ عقد، ضمن مراجعه به مبادی ذیربط اقدامات لازم جهت اخذ مفاصا حساب ها و استعلامات مربوطه به عمل آورد. در صورت عدم اقدام در موعد مقرر سازمان مسئولیتی در قبال پرداخت بدهی ها و خسارات احتمالی نخواهد داشت. هرگاه که مبلغ لازم جهت تسویه مفاصاحساب ماخوذه بیش از مبلغ قرارداد فیمابین باشد سازمان حق فسخ قرارداد را برای خود محفوظ می دارد.

8- در فروش اقساطی، برندگان ملزم به پرداخت سود اقساط به میزان سود بانکی مصوب شورای پول و اعتبار در قرارداد های فی مابین هستند.

9-قیمت پیشنهادی متقاضیان املاک مطرح در مزایده میبایست بالاتر از قیمت پایه کارشناسی باشد.

10-حضورمتقاضیان محترم در جلسه رمزگشایی پیشنهادات بلامانع است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1195

به "آگهی مزایده سراسری املاک و مستغلات شماره 1115" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آگهی مزایده سراسری املاک و مستغلات شماره 1115"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید