افتتاح جمعه بازار تمبر و اسناد رسمی

به گزارش بازی های اندروید، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل شرکت ملی پست از افتتاح جمعه بازار تمبر و فیلاتیک ایران در موزه پست خبر داد.

افتتاح جمعه بازار تمبر و اسناد رسمی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، آقای رمضانعلی سبحانی فر در مراسم آیین افتتاح جمعه بازار تمبر که صبح امروز در موزه پست برگزار گشت، گفت: محصولات این جمعه بازار، برگرفته از فرهنگ و قدمت چند صد ساله تمبر ها و اسناد قدیمی و ناشی از پیشینه و اصالت کشورمان است.

وی افزود: تمبر به عنوان نماد پست درآمده و تمبر، سفیر فرهنگی کشور ها و انسان ها میان یکدیگر است.

مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: بخشی از تاریخ را تمبر به تصویر می کشد و نشان می دهد که در آن مقطع چه اثر فرهنگی و سیاسی داشته است.

سبحانی فر اضافه کرد: امروز این کسب و کار را از خیابان همجوار موزه پست به داخل موزه انتقال دادیم تا افراد بتوانند در یک مکانی مناسب کارشان را انجام دهند.

مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان اینکه هر هفته جمعه ها این جمعه بازار بازگشایی می شود، گفت: ما بر این کار نظارت داریم، اما نظارت مستقیم در اختیار انجمن تمبر است.

وی ادامه داد: در این کسب و کار های آزاد، اتحادیه ها و انجمن ها باید بر قیمت اقلام نظارت کنند و خود مجموعه و انجمن تمبر باید نظارت مستقیم داشته باشد.

آقای سبحانی فر اضافه کرد: تمبر و اسناد مرتبط در این موزه خرید و فروش می شود.

وی همچنین درباره جزئیات افتتاح موزه پست در رشت گفت: در حال حاضر برنامه افتتاح موزه پست را در رشت داریم و امیدوارم برای 22 بهمن این موزه هم افتتاح شود.

علاقه مندان به اسناد قدیمی و تمبر ها برای عرضه، بازدید و خرید می توانند در این بازارچه شرکت کنند.

این جمعه بازار با مشارکت شهرداری و شرکت ملی پست و موزه ارتباطات شکل یافت.

همچنین این بازارچه جمعه ها در موزه پست واقع در میدان امام خمینی، کوچه پست واقع در ضلع شرقی موزه ارتباطات آماده پذیرایی علاقه مندان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 797

به "افتتاح جمعه بازار تمبر و اسناد رسمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح جمعه بازار تمبر و اسناد رسمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید