افتتاح 200 هزار واحد مسکونی بازسازی شده تا تابستان 92

به گزارش بازی های اندروید، خبرنگاران : مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران از افتتاح 200 هزار واحد مسکونی بازسازی شده در بخش بافت های فرسوده شهری و روستایی تا تابستان سال آینده اطلاع داد.

افتتاح 200 هزار واحد مسکونی بازسازی شده تا تابستان 92

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگار مالی خبرنگاران، مجید کیان پور در نشست خبری حاشیه سومین نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته با بیان این که از این میزان 120 هزار واحد مسونی تا انتها سال به بهره برداری خواهد رسید، اضافه نمود: در حال حاضر 72 هزار هکتار بافت فرسوده در کشور سناسایی شده که در مجموع 6800 هکتار آن نوسازی شده است.

وی همچنین با یادآوری اختصاص 100 هزار تسهیلات جدید نوسازی توسط کارگروه مسکن دولت اضافه نمود: با موافقت وزیر راه و شهرسازی سال جاری یک صد هزار تسهیلات جدید نوسازی دیگر به روش خودمالکی برای پروژه های بیش از 5 واحد و بدون محدودیت برای پروژه های تا 5 واحد در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه به میزان تسهیلات پرداخت شده اشاره و توضیح داد: برای خانه های سنتی ساز 20 میلیون، نیمه صنعتی 22 میلیون و برای واحدهای مسکونی صنعتی ساز 25 میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه میزان نرخ سود تسهیلات در بافت های فرسوده طبق مصوبه دولت در دوران مشارکت معادل 20 درصد و در زمان فروش اقساطی 15 درصد است، گفت: نرخ سود تسهیلات در قالب پرداخت خودمالکی نیز طبق مصوبه دولت به ترتیب 9 درصد، 7 درصد و 4 درصد برای شهر تهران و مراکز استان ها می باشد.

منبع: تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 209

به "افتتاح 200 هزار واحد مسکونی بازسازی شده تا تابستان 92" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 200 هزار واحد مسکونی بازسازی شده تا تابستان 92"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید