تصاویر، آتش سوزی شدید در خانه عابدزاده؛ همه چیز خاکستر شد ، جزئیات حادثه عجیب

به گزارش بازی های اندروید، خانه دروازه بان ایرانی تیم پونفرادینا در اسپانیا آتش گرفت که خوشبختانه تلفات جانی برای این حادثه گزارش نشده است.

تصاویر، آتش سوزی شدید در خانه عابدزاده؛ همه چیز خاکستر شد ، جزئیات حادثه عجیب

به گزارش خبرنگاران امیر عابدزاده دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران که عضو تیم پونفرادینا اسپانیا است، اتفاق تلخی را تجربه کرد و منزل این بازیکن در سان میگل د آرگانزا اسپانیا در آتش سوخت. البته خوشبختانه عابدزاده در منزلش نبود و آسیبی به این دروازه بان نرسیده است.

این ماجرا مربوط به چهارشنبه شب است؛ جایی که یکی از اهالی محلی به خدمات آتش نشانی در خصوص آغاز آتش سوزی که از یک دودکش سرچشمه گرفته بود و به نظر می رسید که به پشت بام سرایت می نماید، اطلاع رسانی کرد.

آدرس این خانه به طور خاص، آدرس محل اقامت امیر عابدزاده، دروازه بان پونفرادینا بود.

خدمه متشکل از چهار آتش نشان و دو خودروی آتش نشانی، یک پرستار و یک ماشین سبک به محل حرکت کردند و متوجه آتش سوزی کاملاً پیشرفته در طبقه پایین خانه شدند و آتش را در نهایت مهار کردند.

کار آنالیز محل و خاموشی کامل آتش تا نزدیکی های ساعت 3 بامداد (پنجشنبه) طول کشید.

دروازه بان ایران با توجه به اینکه عاشق طبیعت است در حومه شهر زندگی می نماید.

عابدزاده چندی پیش درباره اینکه چرا در پونفرادینا زندگی نمی نماید، گفته بود: من واقعاً ال بییرزو را دوست دارم زیرا می توانم از طبیعت لذت ببرم. من به لاس مدولاس رفته ام و مسیرهایی را در میان کوه ها انجام داده ام که به من یاری می نماید تمرکز کنم. خواستم در حومه شهر زندگی کنم و باشگاه با جستجوی خانه کار را برایم راحت کرد. حالم خیلی خوب است زیرا می توانم روی بازی ها تمرکز کنم. بعلاوه همسایه ها من را می شناسند و به من میوه می دهند. من بسیار ممنونم.

با وجود این فاجعه، دروازه بان ایرانی صبح پنجشنبه با پونفرادینا تمرین کرد تا به همراه هم تیمی هایش برای بازی یکشنبه این هفته مقابل کارتاخنا آماده گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 اسفند 1401 بروزرسانی: 12 اسفند 1401 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1735

به "تصاویر، آتش سوزی شدید در خانه عابدزاده؛ همه چیز خاکستر شد ، جزئیات حادثه عجیب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر، آتش سوزی شدید در خانه عابدزاده؛ همه چیز خاکستر شد ، جزئیات حادثه عجیب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید