شرح دانشگاه تهران درباره یک فایل صوتی

به گزارش بازی های اندروید، مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران در پی انتشار فایل صوتی منتسب به یکی از اعضای هیأت علمی پردیس ابوریحان این دانشگاه توضیحاتی را ارائه کرد.

شرح دانشگاه تهران درباره یک فایل صوتی

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی بازی های اندروید به نقل از دانشگاه تهران، در پی انتشار فایل صوتی منتسب به یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران در فضای مجازی، که ظاهراً در کلاس درس آموزش مجازی خود، برخورد و گفتاری نامتعارف با دانشجویان داشته است، مشاور رئیس و مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران توضیحاتی در این باره بیان نمود.

سید احمدرضا خضری با بیان اقدامات دانشگاه پس از اطلاع از موضوع گفت: بلافاصله پس از انتشار این فایل، با دستور ریاست محترم دانشگاه، موضوع تحت آنالیز نهاده شد و پس از ارجاع این موضوع به پردیس ابوریحان و انجام آنالیز های اولیه توسط مرکز فناوری های دیجیتالی دانشگاه، متأسفانه صحّت انتساب این فایل به یکی از اعضای هیأت علمی این پردیس مورد تأیید نهاده شد.

وی اضافه نمود: دانشگاه تهران، صرف نظر از هر دلیلی که موجب سر زدن این رفتار از یکی از اعضا هیأت علمی اش شده است، عمیقاً از رخ دادن این رفتار اظهار تأسف نموده و به سهم خود از عموم دانشجویان عزیز، استادان و جامعه علمی کشور به دلیل رفتار خارج از شأن این عضو هیأت علمی، عذرخواهی می کند.

مشاور رئیس دانشگاه تهران ادامه داد: پس از تأیید صحت انتساب این فایل، معاونت آموزشی دانشگاه بلافاصله به دستور ریاست محترم دانشگاه، ادامه تدریس این عضو هیأت علمی را متوقف نموده و موضوع را به وسیله اتوماسیون اداری دانشگاه به ایشان ابلاغ نموده است. بنابراین تا رسیدگی به تخلف اجرا شده و اعلام نتیجه، این فرد اجازه تدریس در دانشگاه را نخواهد داشت.

خضری با اشاره به دیگر پیگیری های اجرا شده درباره موضوع، گفت: به جهت اهمیت موضوع و بنا به درخواست شورای صنفی دانشجویان و پس از تأیید واحد محل خدمت عضو هیأت علمی یاد شده، بر اساس مقررات دانشگاه و آموزش عالی، تخلف ایشان با قید فوریت و مقارن ظهر امروز، به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات انتظامی اعضای هیأت علمی ارجاع و مقرر شده است این هیأت در اسرع وقت و بر اساس مقررات به این تخلف رسیدگی نماید. بدیهی است نتایج آنالیز هیأت مذکور، بلافاصله به اطلاع عموم دانشگاهیان عزیز خواهد رسید.

مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه در خاتمه تأکید کرد: برای دانشگاه تهران به عنوان نماد آموزش عالی کشور، هیچ گونه رفتاری که شئون دانشگاه، دانشجویان و دانشگاهیان را خدشه دار نماید، از هیچ کس پذیرفته نیست. از این رو به این عضو هیأت علمی توصیه می کند مراتب عذرخواهی از رفتار و گفتار خارج از عرف خود را رسماً اعلام کند؛ همان طور که مسئولان پردیس ابوریحان دانشگاه تهران به عنوان محل خدمت این عضو هیأت علمی نیز، در ساعات اولیه انتشار این فایل، عذرخواهی رسمی خود را اعلام نموده اند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 524

به "شرح دانشگاه تهران درباره یک فایل صوتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح دانشگاه تهران درباره یک فایل صوتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید