جامعه اسلامی دانشگاه قم از سلحشوری برای شرکت در مناظره دعوت کرد

به گزارش بازی های اندروید، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم در نامه ای از سلحشوری برای شرکت در مناظره با موضوع نظارت استصوابی دعوت کرد.

جامعه اسلامی دانشگاه قم از سلحشوری برای شرکت در مناظره دعوت کرد

به گزارش خبرنگار دانشگاه بازی های اندروید، پس از انتشار کلیپی که روز گذشته از پروانه سلحشوری، نماینده مردم تهران مبنی بر عدم شرکت در انتخابات مجلس در فضای مجازی منتشر شد، تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم با انتشار نامه ای از وی برای شرکت در مناظره ای با موضوع نظارت استصوابی و طرح استدلال های خود در فضایی نخبگانی و دانشجویی دعوت کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

سرکار خانم سلحشوری

نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی

با اهدا سلام و تحیات

نظر به انتشار قطعه فیلمی از شما در روز گذشته مبنی بر اینکه یکی از دلایل عدم حضور خود در انتخابات پیش رو را نظارت استصوابی شورای نگهبان اعلام نمودید از حضرتعالی دعوت رسمی بعمل می آید که در فضایی نخبگانی و در مرئی فریختگان دانشجو در مناظره ای با موضوع نظارت استصوابی شورای نگهبان که مورد اعتراض حضرتعالی است حضور یابید و در این فضا استدلال ها و شبهات خود را در این باب در معرض نقد و مناظره علمی و نه سیاسی بگذارید.

معتقدیم که حداقل یکبار برای همیشه می بایست فارغ از پروپاگاندای رسانه ای و خوراک های سیاسی احزاب، این موضوع با حضور موافقین و مخالفین و طرح استدلال ها و پاسخ های علمی طرفین بررسی گردد.

از آنجا که بار ها از مخالفین و منتقدین این موضوع که شامل همکاران جنابتان هم می شد جهت حضور دعوت رسمی به عمل آمده و کارشناسان شورای نگهبان نیز در این باب اعلام آمادگی نموده اند امیدواریم که حضرتعالی ضمن اعلام آمادگی در این مناظره به میزبانی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم در دانشگاه قم شرکت فرمایید.

والسلام علیکم

مجید شهماروند، دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 97

به "جامعه اسلامی دانشگاه قم از سلحشوری برای شرکت در مناظره دعوت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جامعه اسلامی دانشگاه قم از سلحشوری برای شرکت در مناظره دعوت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید