خادم الشریعه: انجام دو بازی در یک روز واقعاً خسته مان می نماید

به گزارش بازی های اندروید، پرچمدار کاروان ایران در بازی های داخل سالن آسیا گفت: انجام دو بازی بخش استاندارد شطرنج در یک روز کار را برای ما سخت نموده و واقعاً خسته می شویم.

خادم الشریعه: انجام دو بازی در یک روز واقعاً خسته مان می نماید

به گزارش خبرنگار اعزامی بازی های اندروید از ترکمنستان، سارا سادات خادم الشریعه درباره اینکه آیا کشور ترکمنستان رقابت های شطرنج را به خوبی برگزار نموده است یا خیر؟ گفت: تا الان همه چیز خیلی خوب بوده است. البته در رقابت های استاندارد مسابقات دیگر، در هر روز یک دور برگزار می گردد اما در این بازی ها روزی دو دور بازی می کنیم که کار را برای مان سخت می نماید. روز گذشته 8 ساعت و نیم بازی کردم که واقعا خسته شدم. غیر از این مسئله همه چیز خوب است.

وی درباره سطح رقابت های شطرنج بازی های داخل سالن آسیا مطرح نمود: سطح رقابت ها بالا است، چون رقاب های شطرنج تنها در بازی های داخل سالن آسیا برگزار می گردد، از این رو بیشتر کشورها با بازیکنان قوی خود شرکت نموده اند. من نیز تا به امروز یک پیروزی و دو تساوی به دست آورده ام.

بانوی شطرنج باز کشورمان در خصوص احتمال مدال آوری ایران در بخش استاندارد گفت: من قبلا هم گفتم کسب مدال در بخش استاندارد سخت است، چون بازیکنان قوی در بازی ها حضور دارند.

خادم الشریعه با اشاره به انتظاری که از او برای کسب نتیجه وجود دارد، تاکید نمود: سعی می کنم در مسابقه بهترین بازی خودم را انجام دهم و به بقیه مسائل فکر نمی کنم و تلاشم همواره دریافت بهترین نتیجه بوده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 288

به "خادم الشریعه: انجام دو بازی در یک روز واقعاً خسته مان می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خادم الشریعه: انجام دو بازی در یک روز واقعاً خسته مان می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید