خاطره طنز رسول نجفیان از اولین حضور در تلویزیون

به گزارش بازی های اندروید، رسول نجفیان که بیش از 36 سال است در عرصه بازیگری فعال است، با روایت خاطره ای طنز از اولین حضورهایش در قاب تلویزیون، در این زمینه به تله تئاتر آسانسور اشاره می نماید.

خاطره طنز رسول نجفیان از اولین حضور در تلویزیون

به گزارش خبرنگاران، این بازیگر که از سال 63 ایفای نقش در تلویزیون را با بازی در نمایش های تلویزیونی آغاز کرد، پس از تله تئاتر منبع موثق به کارگردانی تلویزیونی مسعود رسام و آینه خیال به کارگردانی داوود میرباقری، بازی و کارگردانی نمایشی به نام آسانسور را عهده دار شد که خاطره ای طنز از آن را روایت نموده است.

نجفیان که در برنامه پارک ساعی رادیو حاضر شده بود، در پاسخ به واکنش خانواده اش به اولین حضور در قاب تلویزیون چنین می گوید: کاری که بعد از انقلاب از من در تلویزیون پخش شد و کارگردانی هم نموده بودم، تله تئاتر آسانسور بود. لحظه ای که خانواده داشتند در منزل برنامه را می دیدند، دختر کوچکم که چهار ـ پنج سال بیشتر نداشت، لحظه ای که من در آسانسور گیر می کنم، آغاز به گریه و داد و فریاد می نماید که بابا در آسانسور گیر نموده است و تا آخر هم نمی گذارد کسی برنامه را تماشا کند.

خواننده موسیقی رسم زمانه که این ترانه را در وصف مادربزرگ خود سروده است، در این زمینه هم می گوید: مادربزرگ من بخاطر لالایی ها و داستان هایی که برایم می گفت، حضور بسیار پررنگی در گوش کودکی من داشت. من در کودکی به شدت تحت تاثیر این نغمه ها و بوته یاس باغچه بودم. وقتی بعد از سال ها از سفر بازگشتم و دیدم آن خانه مثل خانه های دیگر تخریب و دوباره ساخته شده است، چنان دردی بر من عارض شد که اولین بارقه های شعر رسم زمانه از همان جا در ذهنم شکل گرفت؛ البته موسیقی این قطعه تحت تاثیر موسیقی مقامی و محلی ساخته شده است اما شعر و خوانندگی توسط بنده صورت گرفته است. خوشحالم این موسیقی بعد از سال ها همچنان ماندگار است.

به گزارش خبرنگاران، از رسول نجفیان تا کنون آلبوم های بی بی جان، آهوی زخمی، ذوالجناح می آید بی سوار، با عاشورا می گریم و کوچه پس کوچه ها منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1033

به "خاطره طنز رسول نجفیان از اولین حضور در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطره طنز رسول نجفیان از اولین حضور در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید