خبرنگاران فراخوان عمومی شناسایی فعالان عرصه بازسازی خاک های آلوده صادر شد

به گزارش بازی های اندروید، زاهدان- خبرنگاران- مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: رفع کردن آلودگی خاک تا رسیدن به حدد مجاز تا طبیعتی پاک و پویا هدفی ارزشمند از برنامه های کاری این سازمان است که به همین دلیل فراخوان عمومی شناسایی فعالان زمینه بازسازی خاک های آلوده صادر شد.

خبرنگاران فراخوان عمومی شناسایی فعالان عرصه بازسازی خاک های آلوده صادر شد

به گزارش خبرنگاران وحید پورمردان روز شنبه در این باره اظهارداشت: مطابق ماده 14 قانون حفاظت از خاک، رفع کردن آلودگی خاک تا رسیدن به حدود مجاز باید با تایید و هماهنگی اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان انجام گردد.

وی گفت: این اداره کل به منظور تحقق ماده مذکور و به منظور شناسایی مراکز و دستگاههای فعال در زمینه بازسازی خاک های آلوده (مراکز پژوهشی، دانشگاه ها، شرکت های خصوصی و غیره) از متقاضیان واجدشرایط از قبیل دارا بودن گواهی صلاحیت مشاوره ای و پیمانکاری مطابق قوانین مربوطه، دارا بودن توان لجستیکی، تجهیزات آزمایشگاهی و پیمانکاری و نیروهای متخصص، دارا بودن توان ارائه و تحقق کامل یک برنامه اجرایی و غیره دعوت بعمل می آورد تا مدارک و مستندات مربوطه را به اداره کل حفاظت محیط زیست استان ارائه نمایند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان اضافه نمود: این شناسایی با هدف تکمیل بانک اطلاعاتی برای تسریع در پیگیری موضوع آلودگی خاک به صورت خاص در شرایط بحرانی و اضطرار آلودگی خاک انجام می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1283

به "خبرنگاران فراخوان عمومی شناسایی فعالان عرصه بازسازی خاک های آلوده صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فراخوان عمومی شناسایی فعالان عرصه بازسازی خاک های آلوده صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید