عکس ، اتوبوس های بدون راننده در روستاهای فرانسه

به گزارش بازی های اندروید، هفت اتوبوس الکتریکی خودران به زودی حمل مسافران را در روستای Crest Val de Drôme آغاز خواهد کرد.

عکس ، اتوبوس های بدون راننده در روستاهای فرانسه

به گزارش خبرنگاران آنلاین، دولت فرانسه در سال 2010 طرحی تحت عنوان فرانسه 2030 یا سرمایه گذاری برای برنامه های آینده را آغاز کرد که بر اساس آن قرار شده است پروژه های ویژه ای به منظور بالا بردن نرخ اشتغال، تقویت تولید و افزایش رقابت پذیری کسب وکارهای کشور از طریق بهره گیری از سرمایه ها و نوآوری ها تا سال 2030 اجرا شود و رشد را از جنبه های مختلف برای فرانسه به ارمغان بیاورد. در این رابطه، گروهی از کمپانی ها با مشارکت یکدیگر و به قصد تسهیل تحقق این هدف به واسطه بهبود تردد حمل ونقل، به توسعه اتوبوس های بدون راننده در یکی از منطقه ها روستایی شهر پرداختند و توانستند جایزه رقابت برگزارشده در این زمینه را از آن خود کنند.

این اتوبوس ها که تعداد آن ها به شش دستگاه می رسد، به زودی عبور و مرور خود را در روستای Crest Val de Drôme آغاز خواهد کرد و سپس در سایر روستاهای سراسر کشور ترویج خواهد یافت.کمپانی های سرمایه گذار در توسعه اقدام تازه با همکاری شرکت تولیدکننده اتوبوس های خودران الکتریکی Navya در نظر دارند رویکردی برای حل چالش های مربوط به ترویج جابه جایی فراگیر به مردم و کالاها در منطقه ها روستایی ارائه دهند.

گزارش ها حاکی از آن است که حدود 85 درصد از ساکنان منطقه ها روستایی به وسایل حمل ونقل عمومی دسترسی ندارند و همین امر دولت فرانسه را به اتخاذ رویکرد تازهی برای افزایش خودروهای خودران در این منطقه ها سوق داده است. از آن جا که ترویج تردد سبز نیز در رأس اهداف کشور تا سال 2030 واقع شده است، در نتیجه اتوبوس های الکتریکی برای تحقق این هدف انتخاب شد و در نهایت، بهره گیری هرچه بیشتر از فناوری های روز دنیا، در تشویق مدیران به خرید اتوبوس های بدون راننده نقش مهمی ایفا کرد.

اتوبوس های الکترویکی بدون راننده روستای Crest Val de Drôme به طور آزمایشی در فضایی به مساحت 50 کیلومتر مربع به حرکت درآمد که عملکرد موفقیت آمیز آن ها، مدیران را به خرید این خودروهای عمومی سبز برای روستای ذکر شده سوق داد.

منبع: ایمنا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 آذر 1401 بروزرسانی: 19 آذر 1401 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1692

به "عکس ، اتوبوس های بدون راننده در روستاهای فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، اتوبوس های بدون راننده در روستاهای فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید