ماکروفر، بهترین وسیله برای ضدعفونی غذاهای بیرون بر

به گزارش بازی های اندروید، ایرنا/ دکتر مسعود مردانی روز شنبه گفت: احتمال آلودگی ظروف غذاهای بیرون بر به ویروس کرونا به این دلیل است که از زمان تهیه، بسته بندی، توزیع و رسیدن به دست مشتری باید یک چرخه چند نفره را طی کند اگر فقط یک نفر در این چرخه مبتلا به کرونا باشد دیگران را نیز مبتلا می کند.

ماکروفر، بهترین وسیله برای ضدعفونی غذاهای بیرون بر

از پروفایل ما وبلاگ سفربرو دیدن نمایید.

کاربران دستگاه های رایانه ای مراقب آلودگی باشند

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا کیبوردهای رایانه که مورد استفاده مشترک کارکنان یک مجموعه قرار می گیرد آیا می تواند سبب انتقال بیماری شود نیز گفت: در صورت استفاده یک فرد مبتلا به کرونا از کیبورد رایانه آلودگی کیبورد 100 درصد است و دیگر استفاده کنندگان باید مراقب سلامتی خود باشند.

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر اینکه کاربران دستگاه های رایانه ای باید در طول زمان استفاده از رایانه از زدن دست ها بصورت خود جداً خودداری کنند، شرح داد: به رغم اینکه در مطالعات جدید مشخص شده که انتقال کرونا از سطوح به انسان کمرنگ است اما انتقال بیماری نیز دور از انتظار نیست .

پنهان کاری کرونایی

دکتر مردانی در پاسخ به این سوال نیز که چرا بسیاری از مبتلایان به کرونا بیماری خود را پنهان می کنند، گفت : پنهان کاری بیماری کرونا سبب گسترش آن در جامعه و بخصوص اعضای خانواده می شود در حالی که فرد مبتلا باید علاوه بر معرفی خود به مراکز درمانی سریعاً تحت درمان قرار بگیرند.

اعلام کد ملی بیماران کرونایی به مراکز مختلف

عضو ستاد ملی مقابله با کرونا همچنین در خصوص اجرای طرح اعلام کد ملی بیماران کرونایی به مراکز و دستگاه مختلف آن را اقدامی خوب برای جلوگیری از گسترش کرونا عنوان کرد و گفت: اجرای این طرح در یک مقطع زمانی مشخص مانع از پرواز 230 بیمار آلوده به ویروس کرونا از طریق ناوگان هوایی به دیگر استان های کشور شد.

منبع: همگردی
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 871

به "ماکروفر، بهترین وسیله برای ضدعفونی غذاهای بیرون بر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماکروفر، بهترین وسیله برای ضدعفونی غذاهای بیرون بر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید