نظر نیوشا ضیغمی درباره چاق و تپل بودن !

به گزارش بازی های اندروید، خبرنگاران : سوتی نیوشا ضیغمی بازیگر زن مشهور در لایو درباره چاق و تپل بودن و بعد واکنش او در ادامه صحبت هایش را ببینید.

نظر نیوشا ضیغمی درباره چاق و تپل بودن !

نیوشا ضیغمی بازیگر ایرانی است که مدتی است کم کار شده است. نیوشا ضیغمی متاهل است و چندی پیش مادر همسر نیوشا ضیغمی فوت شد. نیوشا ضیغمی در یک لایو اینستاگرامی با بهاره رهنما شرکت کرد. صحبت های نیوشا ضیغمی را درباره چاقی مشاهده کنید.

نیوشا ضیغمی در یک لایو با بهاره رهنما بود که بحث بر سر وزن رسید و شروع کرد به انتقاد از چاقی ولی بعد از آنکه متوجه شد بهاره رهنمای عزیز هم از آن دسته افراد است شروع کرد به اصلاح حرف خودش (البته خود خانم نیوشا ضیغمی هم لاغر نیستند)

این صحبت نیوشا ضیغمی برای جلوگیری از حاشیه باشد یا نه ما هم معتقدیم افراد تپل خیلی مهربان و بامزه هستند، اندام خودتان را هرجور که هست دوست داشته باشید و اگر روزی خواستید رژیم بگیرید و وزن کم کنید فقط به خاطر دل خودتان باشد !

نیوشا ضیغمی : ذهنم واسه پول خوب کار میکنه !

خانم نیوشا ضیغمی بازیگر زن مشهور ایرانی در یک مصاحبه اینترنتی که درباره زندگی شخصی خود توضیح می داد درباره این سوال که به خاطر پولدار بودن شوهرش با او ازدواج کرده ؟ پاسخ داد: به خاطر پول با آراش ازدواج نکردم، من مغز اقتصادی دارم، 18 سالم بود ماشینم رو فروختم، وام گرفتم خونه خریدم، دادمش اجاره و از اجارش وامم رو تسویه کردم، مغزم برای پول خوب کار میکنه.

منبع : برخط نیوز

منبع: رکنا
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1334

به "نظر نیوشا ضیغمی درباره چاق و تپل بودن !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر نیوشا ضیغمی درباره چاق و تپل بودن !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید