پلیس در تعقیب تعمیرکار قلابی

به گزارش بازی های اندروید، تهران (پانا) - مرد افغانستانی که به بهانه تعمیر خودرو، سه زن جوان را مورد آزار و اذیت قرار داده از سوی پلیس تحت تعقیب نهاده شد.

پلیس در تعقیب تعمیرکار قلابی

به گزارش ایران، اواخر سال گذشته رهگذران زنی جوان را که داخل خودروی پژو مجروح بود مشاهده نموده با پلیس و اورژانس تماس گرفتند. وقتی زن جوان به بیمارستان منتقل شد گفت: از محل کارم در غرب تهران خارج شدم تا به خانه بروم.

سوار بر خودروی پژوام بودم که متوجه شدم مردی سوار بر موتور به اگزوز خودروام اشاره می نماید و می خواهد که توقف کنم. وقتی با تردید خودرو را نگه داشتم مرد موتور سوار به من نزدیک شد و گفت: اگزوز خودرو دود می نماید و خطرناک است باید به تعمیرگاه بروی وگرنه دچار حریق می گردد. مرد موتورسوار خود را تعمیرکار معرفی کرد و از من خواست اجازه بدهم ماشینم را به تعمیرگاه خودش ببرد که در همان نزدیکی است.

زن جوان ادامه داد: مرد جوان پشت فرمان نشست و من روی جایگاه شاگرد نشستم اما بین راه متوجه شدم قصد آزار مرا دارد که با او درگیر شدم و خواستم در خودرو را باز کنم. اما او با چاقو به من حمله کرد و بعد از آن نیز مرا قربانی نقشه سیاه اش کرد. سپس طلا و گوشی و پول های نقدی که به همراه داشتم را نیز سرقت کرد. بدنبال شکایت زن جوان تحقیقات به دستور بازپرس جنایی شروع شد.

کارآگاهان به بازبینی دوربین های مداربسته اطراف محل حادثه پرداختند اما به خاطر تاریکی هوا، تصویر کاملی از مرد متجاوز به دست نیامد. آنالیز ها برای دستگیری متهم ادامه داشت تا اینکه سه ماه بعد از این شکایت و اوایل سال جاری دو شکایت مشابه به پلیس گزارش شد. چهره نگاری قربانیان این پرونده از متهم نشان داد وی همان مرد متجاوز تحت تعقیب است.

با این احتمال که مرد موتورسوار، سابقه کیفری داشته باشد، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت به سراغ پرونده افراد سابقه دار رفتند. بدین ترتیب هویت مرد افغانستانی را در میان پرونده افراد سابقه دار به دست آوردند.

آنالیز ها نشان می داد او اواخر سال گذشته و بعد از اجرای اولین نقشه آزار و اذیت به اتهام سرقت و زورگیری به زندان افتاده اما مرد افغانستانی پس از تحمل چند ماه حبس از زندان آزاد شده و یک روز بعد از آزادی دومین زن را قربانی نقشه سیاه خود نموده و چند روز بعد سومین زن به دام او افتاده است.

با معین شدن این موضوع و برملایی هویت متهم متواری، تحقیقات برای دستگیری او ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1191

به "پلیس در تعقیب تعمیرکار قلابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس در تعقیب تعمیرکار قلابی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید