آرامگاه ماهاتما گاندی دهلی (Tomb Of Mahatma Gandhi) (تور هند)

به گزارش بازی های اندروید، یکی از بزرگترین شهر های هندوستان دهلی است که قسمتی کوچکتر به نام دهلی نو را فرا گرفته است. بیشتر گردشگران و مسافران تور هند در ابتدای ورود خود به این شهر و با تماشا شکوه آن شوکه می شوند. دهلی نو با تلفیق سنت و مدرنیته زیبایی های بسیاری را به بازدیدکنندگان القا می نماید. درواقع دهلی مرکز هند است که جمعیت زیادی را در خود جای داده است. می توان گفت در مقایسه با دیگر شهر های هندوستان البته به جز شهر بمبئی، دهلی شهری است نسبتا گران و تماشای. زیرا به راحتی می توان فرهنگ ها، مذاهب و عقاید متفاوت بسیاری را در آن مشاهده کرد که ممکن است در ابتدا کمی گیج کننده باشد ولی به مرور به راحتی جذب آن خواهید شد. همکاران ما در آژانس مسافرتی آسمان آبی در ادامه مباحث بیشتری در رابطه با این شهر جالب و جاذبه های زیبای آن را برای شما ارائه می دهند.

آرامگاه ماهاتما گاندی دهلی (Tomb Of Mahatma Gandhi) (تور هند)

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

آرامگاه مهاتما گاندی در دهلی نو یکی از جاذبه های گردشگری هند می باشد که بسیار زیبا و مهم است. این آرامگاه به یاد و نام یکی از بزرگترین و برجسته ترین افراد تاریخ است. مهاتما گاندی رهبر سیاسی و مذهبی هندی ها بوده که در سال 1948 میلادی کشته شد. سنت هندو ها این است که پس از مرگ افراد جسدشان را سوزانده و خاکستر به جای مانده را به آب بسپارند. در رابطه با جسم بی جان مهاتما گاندی نیز همین رخ داد ولی یادبودی برای احترام و زنده نگهداشتن خاطرات این مرد شریف بر پا ساختند که امروزه در دهلی نو محلی برای ابراز ارادت و احترام هندی ها، شخصیت های سیاسی، مذهبی جهان و البته دوست داران این شخصیت بزرگ تاریخ معاصر در سر تا سر جهان به او به شمار می رود. معمولا هر سال در روز سی ژانویه که روز شهید نامیده می گردد به یاد پدر ملی هند در این محل اجتماعی تشکیل می گردد که گردشگران تور هند نیز از آن بهره مند می شوند. این مرد بزرگ روی سکویی چهار گوش از جنس مرمر سیاه که جلوه ای سنگین و خاص دارد قرار گرفته و فضایی سبز اطراف آن را احاطه نموده است.

انتشار: 7 دی 1401 بروزرسانی: 7 دی 1401 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1701

به "آرامگاه ماهاتما گاندی دهلی (Tomb Of Mahatma Gandhi) (تور هند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرامگاه ماهاتما گاندی دهلی (Tomb Of Mahatma Gandhi) (تور هند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید