تور اروپا: آمریکا: نورد استریم 2 توافق بدی برای اروپا است ، این یک پروژه ژئوپلیتکی برای روسیه می باشد

به گزارش بازی های اندروید، دولت واشنگتن حتی در روزهای پایانی تکمیل نورد استریم 2، از کوشش برای بدگمان کردن اروپا نسبت به این پروژه دست برنمی دارد.

تور اروپا: آمریکا: نورد استریم 2 توافق بدی برای اروپا است ، این یک پروژه ژئوپلیتکی برای روسیه می باشد

با ما سفر کنید و با تور اروپا از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، به نقل از اسپوتنیک، جالینا پورتر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، مدعی شد که اگرچه خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 رسماً تکمیل شده است؛ اما این پروژه همچنان توافقی بد برای اروپا تلقی می گردد.

وی در این باره اضافه کرد: این موضوع را قبلاً گفته ایم و همچنان بر آن تاکید داریم. نورد استریم 2 به منزله پروژه ژئوپلیتکی روسیه تلقی می گردد و امنیت انرژی در بخش بزرگی از جامعه اروپایی آتلانتیک را به مخاطره می اندازد.

خط لوله نورد استریم 2 از دو راستا لوله تشکیل می گردد که برای انتقال سالانه 55 میلیارد متر مکعب گاز روسیه به آلمان و از آنجا به سایر کشورهای قاره سبز طراحی شده است.

در 6 سپتامبر 2021 متخصصان کشتی لوله گذار فورچونا، آخرین قطعه لوله دو راستا نورد استریم 2 را جوش دادند. به این ترتیب قطعه لوله 200,858 در بستر دریا در آب های آلمان جاگذاری شد. در قدم بعدی بخش آلمانی این خط لوله به بخشی که از دانمارک می آید به هم وصل می شوند.

به گفته وزارت خارجه روسیه، این پروژه آخرین روزهای خود را طی می نماید حال آنکه آمریکا همچنان در پی سنگ اندازی در راستا آن است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1308

به "تور اروپا: آمریکا: نورد استریم 2 توافق بدی برای اروپا است ، این یک پروژه ژئوپلیتکی برای روسیه می باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا: آمریکا: نورد استریم 2 توافق بدی برای اروپا است ، این یک پروژه ژئوپلیتکی برای روسیه می باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید