اسکوچیچ در گفت و گو با یک سایت ایتالیایی: امیدوارم سردار آزمون به یک تیم عظیم اروپایی برود

به گزارش بازی های اندروید، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران امیدوار است شایعات حاکی از احتمال پیوستن مهاجم زنیت به یکی از تیم های سری A صحت داشته باشد.

اسکوچیچ در گفت و گو با یک سایت ایتالیایی: امیدوارم سردار آزمون به یک تیم عظیم اروپایی برود

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، سایت اروپا کالچو ایتالیا در گزارشی به آنالیز گزینه های باشگاه ناپولی برای خرید در بازار نقل وانتقالات تابستانی پرداخته و سردار آزمون را به عنوان یکی از کاندیداهای جانشینی آرکادیوژ میلیک معرفی نموده است.

این سایت با اعلام قطعی بودن جدایی میلیک از ناپولی دو بازیکن را به عنوان جانشین احتمالی وی معرفی نموده است که یکی از آنها ویکتور اوسیمن مهاجم نیجریه ای تیم لیل است و دیگری سردار آزمون.

اروپا کالچو ضمن اشاره به آمار خوب عملکرد آزمون در هشتمین فصل بازیگری اش در روسیه با دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی ایران نیز درباره مهاجم تحت هدایتش که از لاتزیو نیز به عنوان مشتری او نام برده می گردد، گفت و گویی کوتاه انجام داده است.

اسکوچیچ در این خصوص گفت: سردار آزمون یک مهاجم عالی و انسانی فوق العاده است. او در محوطه جریمه مهاجمی ویرانگر است و به همان اندازه هنگام پا به توپ بودن پشت خط دفاعی حریف خطرناک است. او مانند یک مار است که فقط یک لحظه کوتاه احتیاج دارد تا تا زهرش را بریزد. درست در همان مقطعی از بازی که فکر می کنید او دیگر مهار شده و از کنترلش غافل می شوید، ضربه اش را می زند.

سرمربی کروات تیم ملی ایران درباره احتمال انتقال آزمون به ناپولی هم گفت: ناپولی؟ من سرمربی تیم ملی ایران هستم و درباره چنین شایعاتی نظر نمی دهم. از جانب خودم فقط می توانم بگویم که امیدوارم او به یک تیم عظیم اروپایی که لیاقتش را دارد برود و در آنجا بازی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 523

به "اسکوچیچ در گفت و گو با یک سایت ایتالیایی: امیدوارم سردار آزمون به یک تیم عظیم اروپایی برود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ در گفت و گو با یک سایت ایتالیایی: امیدوارم سردار آزمون به یک تیم عظیم اروپایی برود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید