تاریخ معاصر آلمان را با ما تجربه کنید!

به گزارش بازی های اندروید، تاریخ معاصر آلمان را با ما تجربه کنیدکه بر روی سایت خانه تاریخ قرار گرفته، تنها یک تبلیغ نیست، بلکه بهترین تعریف برای مکانی است که تاریخ آلمان را از زمان جنگ جهانی دوم تا به امروز روایت می نماید.

تاریخ معاصر آلمان را با ما تجربه کنید!

با تور سفر به آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، خودکشی هیتلر، اشغال آلمان به دست فاتحان جنگ جهانی دوم، فتح برلین توسط ارتش سرخ شوروی و اتحاد آلمان شرقی و غربی تنها اتفاقات مهم تاریخ معاصر آلمان نیستند. تاریخ معاصر آلمان روزهای تلخ و شیرین زیادی به خود دیده است و بدون تردید خانه تاریخ آلمان بهترین مکان برای آشنایی با دوره معاصر است.

این خانه که در فضایی با مساحت 22 هزار متر مربع در شهر بن بنا شده است، موزه ای با عنوان داستان ما دارد که در آن هفت هزار شی و سند تاریخی از سال 1945 تا به امروز به نمایش گذاشته شده است. در این موزه هر شی داستانی از وقایع سیاسی و تحولات اجتماعی مرتبط با تاریخ معاصر آلمان را روایت می نماید.

همچنین در این موزه، برای آشنایی بهتر بازدیدکنندگان راهنمای صوتی و بروشور وجود دارد. از سوی دیگر، هر هفته تورهای آشنایی با موزه برای دانش آموزان، دانشجویان و علاقه مندان برگزار می گردد. در این تورها، راهنمایان موزه درباره اسناد و آثار تاریخی به بازدیدکنندگان شرح می دهند.

علاوه بر موزه، هر سال، چهار نمایشگاه موقت نیز در خانه تاریخ آلمان برگزار می گردد. اسلام در اروپا، پرتره های یهودی و سفر به آلمان از جمله نمایشگاه هایی است که تا به امروز در این خانه برگزار شده است.

برای بازدید از این خانه، لازم نیست که حتماً حضوری تا شهر بن بروید. مسئولان موزه امکان بازدید مجازی از هزاران سند و شی تاریخی را مهیا نموده اند. در این بخش، اشیای مختلف در دسته بندی های متفاوت قرار گرفته اند و با جستجوی ساده، امکان تماشای آن ها در سایت وجود دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 254

به "تاریخ معاصر آلمان را با ما تجربه کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ معاصر آلمان را با ما تجربه کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید